Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020

Alumast zbuduje oświetlenie uliczne w Skierniewicach

Autor: wnp.pl (PIM)
Dodano: 24-03-2016 14:59

Zarząd Alumastu poinformował, że oferta spółki została wybrana w przetargu na wykonanie oświetlenia ulicznego w Skierniewicach. Po raz pierwszy spółka wystawiła wspólną ofertę z firmą Benito Urban.

Alumast informuje, iż 23 marca 2016 roku otrzymał zawiadomienie o wyborze oferty spółki na opracowanie dokumentacji projektowej i realizację robót budowlanych instalacji oświetlenia ulicznego w Skierniewicach. Prace o wartości 157 441,76 zł netto (193.653 37 zł brutto) mają być wykonane do 30 września tego roku.

W tym przetargu Alumast po raz pierwszy przedstawił kompleksową ofertę: od projektu przez montaż do serwisu, w ramach którego dostarczone będą słupy kompozytowe oraz oprawy Benito.

Alumast i Benito Urban przed rokiem podjęły decyzję o współpracy.  posiada 100 letnią tradycję w przemyśle kuźniczym i odlewniczym. Obecnie firma oferuje portfolio produktów sięgające ponad 6000 produktów w ponad 50 krajach na całym świecie. Oprawy oświetleniowe  wykorzystujący technologię LED w oświetleniu zewnętrznym, które zastosowano w kompozytowych słupach charakteryzują się wysoką wydajnością i efektywnością energetyczną.

Alumast dotąd specjalizował się głównie w infrastrukturze przydrogowej, gdzie najlepiej pasowały wytwarzane przez tą firmę  słupy z kompozytów polimerowych.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020