Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020

Lotos otworzył dwunastą restaurację Subway

Autor: WNP.PL (PA)
Dodano: 30-01-2017 09:57

Grupa Lotos otworzyła w styczniu 2017 roku dwunastą restaurację Subway. Nowy punkt zlokalizowany jest w Gdańsku, koło terminalu kontenerowego DCT.

W lutym spółka otwiera kolejne dwie restauracje Subway na swoich stacjach w Miejscach Obsługi Podróżnych przy autostradzie A4 - MOP Kozłów oraz MOP Rachowice (woj. śląskie).

Kilka tygodni temu Lotos informował, że zamierza podwoić liczbę restauracji Subway w swojej sieci i do końca drugiego kwartału 2017 r. osiągnąć liczbę ok. 20 obiektów.

Do tej pory, od końca 2015 r. gdański koncern otworzył dwanaście restauracji tej sieci na stacjach paliw w następujących miejscowościach: Rumia, Poznań, MOP Rudka, Emilianów, MOP Krzyżanów Zachód, MOP Oleśnica Mała, MOP Krzyżanów Wschód, MOP Police, MOP Łęka, Łódź, MOP Witowice oraz Gdańsk.

Spółka zwraca uwagę, że ponad połowa z otwieranych restauracji Subway w sieci Lotos lokalizowana jest przy autostradach i drogach ekspresowych. Kolejne restauracje będą otwierane w obecnym roku także w dużych miastach (m.in. w Gdańsku, Wrocławiu, Radomiu i Krakowie).

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020