Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021

Zmiany w zarządzie Ursusa

Autor: wnp.pl (AH)
Dodano: 07-08-2017 18:09

Rada nadzorcza Ursusa powołała 7 sierpnia 2017 r. dwóch nowych wiceprezesów do składu zarządu firmy.

Jak czytamy w komunikacie firmy, zarząd producenta ciągników i maszyn rolniczych od 7 sierpnia 2017 r. będzie działał w składzie siedmioosobowym. Na stanowisko wiceprezesa został powołany Michał Nidzgorski a Marcin Matusewicz będzie pełnić funkcję członka zarządu.

Po dokonaniu tych zmian w skład zarządu Ursusa wchodzą: Karol Zarajczyk, prezes zarządu, Monika Kośko i Michał Nidzgorski, wiceprezesi zarządu oraz czterech członków zarządu: Jan Wielgus, Marek Włodarczyk, Zoran Radosavljević, Marcin Matusewicz.

Michał Nidzgorski z Ursusem związany jest od 2014 r. Wcześniej pracował w Departamencie Zrównoważonego Rozwoju Ministerstwa Środowiska. Posiada wykształcenie wyższe, w 2012 r. ukończył studia magisterskie na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku Europeistyka.

Marcin Matusewicz posiada wykształcenie wyższe, w 2002 r. ukończył studia magisterskie na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego, na kierunku Ekonomia, zaś w 2008 r. studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, na kierunku Controlling w zarządzaniu przedsiębiorstwem. 
Od 2013 r. związany z Ursusem jako dyrektor ekonomiczno-finansowy. Wcześniej pracował m.in. w POL-MOT Warfama, PGNiG S.A., LG Electronics i Philips Lighting Poland.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021