Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2018

PKN Orlen zaoferuje większe zniżki wielodzietnym rodzinom

Autor:  wnp.pl (PA)  |  12-01-2018 16:02  |  aktualizacja: 12-01-2018 16:07
PKN Orlen przedłużył współpracę z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, w ramach której zaoferuje wyższe niż dotychczas korzyści dla użytkowników Karty Dużej Rodziny.

Na podstawie podpisanej z ministerstwem umowy posiadacze Karty Dużej Rodziny będą mogli skorzystać ze zniżek w obiektach Orlen w całej Polsce. Nowe, zwiększone korzyści będą obowiązywały od 26 stycznia br. i obejmą rabat na zakup paliw (8 groszy na litrze w przypadku paliw standardowych i 10 groszy dla paliw Verva) oraz 20-procentową zniżkę na wszystkie produkty z oferty kawiarenki Stop Cafe oraz usługi myjni.

Rodziny wielodzietne od 26 stycznia br. otrzymają na stacjach Orlen wyższe rabaty
Fot. mat. prasowe

- Nasze analizy transakcyjne pokazują rosnącą siłę nabywczą polskich rodzin wielodzietnych. Rozwijanie dobrych relacji z tą grupą klientów obu stronom przynosi korzyści ekonomiczne. Dodatkowo, angażując się w program Karty Dużej Rodziny, wcielamy w życie nasze deklaracje o zaangażowaniu w sprawy ważne społecznie - podkreśla Wojciech Jasiński, prezes PKN Orlen.

Zwiększenie skali rabatów to nie jedyne udogodnienie przewidziane dla posiadaczy kart. Będą oni mogli także korzystać ze zniżek poprzez aplikację mobilną, przygotowaną przez MRPiPS.

Czytaj też Karta Dużej Rodziny ma już aplikację mobilną.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin z co najmniej trójką dzieci, zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. PKN Orlen przystąpił do programu w sierpniu 2015 roku jako druga w Polsce firma paliwowa. Pierwsza była Grupa Lotos, która do programu przystąpiła w grudniu 2014 roku.

Czytaj również Orlen przystąpił do programu Karta Dużej Rodziny

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2018