Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2018

Kolejne przedłużenie przetargu na przebudowę dojazdu do centrum Białegostoku

Autor:  PAP/rs  |  13-02-2018 17:23
Po raz kolejny władze Białegostoku przedłużyły termin do składania ofert w przetargu na przebudowę ulicy Klepackiej, zapewniającej dojazd z miejscowości od południowo-zachodniej strony miasta. To trzecia zmiana terminu otwarcia ofert w tym przetargu.

Termin składania i otwarcia ofert zmieniono na 1 marca - wynika z informacji zamieszczonej we wtorek w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Dotąd obowiązującym terminem był 16 lutego.

Po raz kolejny władze Białegostoku przedłużyły termin do składania ofert w przetargu na przebudowę ulicy Klepackiej.
Fot. Shutterstock.com

Czytaj: Kolejne przedłużenie przetargu na przebudowę dojazdu do centrum Białegostoku

Szacowany przez miasto koszt inwestycji, to ok. 31 mln zł. Ulica Klepacka ma być przebudowana od połączenia z Aleją Niepodległości - budowaną właśnie tzw. śródmiejską obwodnicą, obecnie największą inwestycją drogową w Białymstoku.

Inwestycja będzie wymagać przede wszystkim wybudowania dwóch wiaduktów, bo modernizowaną ulicę Klepacką przecinają tory kolejowe. Obecny przejazd przez tory jest wąski, słabo oświetlony i obowiązują tam znaki "stop"; w godzinach szczytu tworzą się w tym miejscu długie kolejki samochodów, a ruch jest bardzo spowolniony.


Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2018