Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2018

Nowa stacja AS 24 w Kostrzyniu

Autor:  wnp.pl (PA)  |  06-04-2018 09:50  |  aktualizacja: 06-04-2018 09:53
Najnowsza stacja AS 24 znajduje się w Kostrzyniu, przy węźle drogi ekspresowej S5 z drogą krajową 92. Z obu tych tras często korzystają kierowcy pojazdów ciężarowych.

To pierwsza nowa stacja AS 24 w tym roku. W 2017 roku również uruchomiona została jedna stacja sieci. W sumie na polskim rynku działa 27 placówek tej marki.

Stacja AS 24 w Kostrzyniu
Fot. mat. prasowe

Nowa stacja jest łatwo dostępna dla kierowców jadących S5 i DK92. Zgodnie ze standardami sieci AS 24, szerokie podjazdy prowadzą wprost do dwóch linii tankowania, co umożliwia równoczesne napełnianie zbiorników z obu stron pojazdu ciężarowego, z najwyższą na rynku szybkością podawania paliwa. Na miejscu jest także dystrybutor AdBlue, które stosowane jest w systemach oczyszczania spalin.

Czytaj też Sieć AS 24 chce być bliżej klientów

- Stację otworzyliśmy wspólnie z naszym partnerem, firmą Marathon. Dzięki temu kierowcy odwiedzający nową stację w Kostrzyniu mogą skorzystać także z myjni, która nie jest standardową usługą na naszych stacjach. Latem tego roku zamierzamy wprowadzić możliwość regulowania opłaty za myjnię także kartami AS 24 - mówi Cédric Vigneau, dyrektor zarządzający AS 24 Polska.

Od maja na stacji dostępny będzie także foodtruck, w którym klienci będą mogli kupić posiłek lub kawę. Stacja otwarta jest przez całą dobę, płatność wyłącznie kartami paliwowymi AS 24.

Czytaj również Marka Total w nowym logotypie sieci AS24

AS 24 to międzynarodowa sieć stacji przeznaczonych dla pojazdów ciężarowych, należąca do francuskiego supergiganta naftowego Total. W całej Europie działa ponad 800 stacji tej sieci, w tym 27 w Polsce. Oprócz tego francuski koncern w naszym kraju rozwija sieć stacji franczyzowych pod marką Total, których działa obecnie 24.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2018