Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2018

W co inwestować? Rynek nieruchomości na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Autor:  wnp.pl (OFF)  |  16-04-2018 12:20  |  aktualizacja: 16-04-2018 12:25
Potencjał polskiego rynku nieruchomości komercyjnych z uwzględnieniem jego wszystkich ważnych segmentów to wspólny zakres tematyczny kilku ważnych sesji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (14-16 maja 2018). Do dyskusji zaprasza Maciej Dyjas, parter zarządzający Griffin Real Estate.

Atrakcyjność inwestycyjna Polski pozostaje wciąż na wysokim poziomie - przyznają uczestnicy rynku nieruchomości,  napędzanego m.in. przez boom w zaawansowanych usługach dla biznesu. Nowe inwestycje mają wpływ na całą gospodarkę i rynek pracy, ale także zmieniają polskie metropolie i mniejsze miasta.

W agendzie zbliżającego się Kongresu ta tematyka znajdzie odbicie w kilku istotnych aspektach. Osobne debaty panelowe zaplanowano dla rynku nieruchomości biurowych i hotelowych. Nie zabraknie rozmowy na temat sektora mieszkaniowego i nieruchomości premium. 

W które obszary inwestować? Na co można liczyć? Gdzie tkwi szczególnie obiecujący potencjał? Co przyciąga do Polski inwestorów? To niektóre z pytań, jakie zapewne padną w trakcie kongresowych spotkań i dyskusji.

Poznaj agendę Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2018

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2018