Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2018

Amerykańska broń Troy Industries w sklepie Cenzinu

Autor:  Włodek Kaleta  |  11-06-2018 14:40  |  aktualizacja: 11-06-2018 14:39
Spółka Cenzin wchodząca w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej została wyłącznym dystrybutorem broni i akcesoriów strzeleckich amerykańskiego producenta Troy Industries, oficjalnego dostawcy części i karabinów dla US Army i sił specjalnych Stanów Zjednoczonych.

  • Cenzin to znacząca firma na polskim rynku handlu bronią oraz dostawca sprzętu specjalnego dla polskich i zagranicznych klientów, m.in. policji, wojska i straży granicznej.
  • Firma Troy Industries dorobiła się wysokiej międzynarodowej pozycji producenta uzbrojenia wykorzystując wyłącznie materiały najwyższej jakości, w tym wysokiej klasy włókno węglowe.
  • Producent poddaje swoje produkty wszechstronnym testom praktycznym. Dzięki temu wszystkie części i elementy broni są trwałe i bardzo lekkie.

Firma Troy jest producentem części i akcesoriów do znanych karabinków Smith & Wesson MP-15.
Wikipedia.org

Amerykańska firma rozpoczęła swą działalność w 2003 roku i szybko zdobyła ogromną popularność w USA. Oferta Troy obejmuje między innymi karabinek Troy 14.7 Side Action Rifle, Troy SPC A3 Optic Ready Rifle czy Troy Pump Action Rifle. Amerykańska spółka jest również producentem wysokiej klasy części do karabinków Smith & Wesson M&P15, karabinów M14 i M7A1, a także szyn do AK47, AR-10, M-16 etc.

Producent oferuje także mechaniczne przyrządy celownicze, muszki i szczerbinki do konkretnych modeli karabinów oraz uniwersalne magazynki z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, lufy, nakładki na lufy i hamulce wylotowe, tłumiki i uchwyty.

Osobną kolekcję w produkcji amerykańskiej firmy, która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem kolekcjonerów i miłośników broni stanowi limitowana seria modeli historycznych, tworzonych w celu upamiętnienia wydarzeń związanych z operacjami wojskowymi z różnych konfliktów zbrojnych.

Szeroki asortyment tego sprzętu dostępny jest już w sklepie stacjonarnym i internetowym Cenzin oraz w sklepach partnerskich.

Karabin dla cywilów


Spółka Cenzin otworzyła się na krajowy rynek odbiorców cywilnych, umożliwiając im zakup broni, amunicji, akcesoriów strzeleckich za pomocą nowej internetowej platformy sprzedażowej.

Spółka jest przede wszystkim dostawcą rozwiązań technologicznych i sprzętu specjalnego dedykowanego Siłom Zbrojnym RP, wojskom specjalnym i służbom podległym MSWiA, w tym policji i innym koncesjonowanym, krajowym odbiorcom instytucjonalnym.

- Jednak znaczący wzrost zainteresowania strzelectwem sportowym, kolekcjonowaniem broni, jak i ilości wydawanych w Polsce pozwoleń na broń wyznacza nowe kierunki w sprzedaży broni przez Cenzin cywilom, poprzez platformę internetową – przypomina Sylwia Grochowska, rzeczniczka prasowa Cenzinu.

Zapewniła, że już teraz w sklepie firmowym polskiej spółki, jak również na jej platformie internetowej można kupić broń i akcesoria amerykańskiego producenta, który dołączył do portfolio marek dystrybuowanych przez Cenzin.

Zobacz także: Cenzin: Teraz karabin kupisz przez internet

- W naszej bieżącej ofercie dostępne są między innymi popularne karabinki Troy Conqueror 3, Troy SOCC PDW z krótką lufą oraz samopowtarzalny karabinek Troy M5 na amunicję 9 mm - informuje Sylwia Grochowska. 

Przypomnijmy, że nowa platforma skierowana jest zarówno do profesjonalistów: funkcjonariuszy służb mundurowych, żołnierzy, strzelców sportowych czy myśliwych, jak również osób rozpoczynających przygodę ze strzelaniem. Za pośrednictwem sklepu internetowego Cenzin prezentuje swoją ofertę produktów specjalnych koncesjonowanych i niekoncesjonowanych odbiorcom hurtowym, sklepom specjalistycznym, strzelnicom, klubom strzeleckim, związkom łowieckim i agencjom ochrony, a także klientom instytucjonalnym.


Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2018