Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2019

Kolejne zamówienia dźwigowe dla Fasingu

Autor:  WNP.PL/Piotr Myszor  |  06-02-2019 16:22
Fasing uzyskał kolejne zamówienia od szwedzkiej firmy produkującej urządzenia dźwigowe i przeładunkowe. W ostatnim roku łączna wartość zamówień Szwedów w Fasingu przekracza już 2 mln euro.

Fasing poinformował o kolejnych czterech zamówieniach od szwedzkiej firmy Gunnebo Industrier. Ich przedmiotem są łańcuchy rybackie i zawiesiowe na łączną wartość 32,3 tys euro.

W ostatnim roku łączna wartość zamówień Szwedów w Fasingu przekracza już 2 mln euro.
Fot. Materiały prasowe

Wartość kilkudziesięciu jednostkowych zamówień złożonych przez firmę Gunnebo Industrier w okresie od dnia 7 grudnia 2017 roku do dnia otrzymania powyższego zamówienia wynosi łącznie 2,054 mln euro. Przedmiotem tych zamówień były łańcuchy zawiesiowe i rybackie. Złożone w tym okresie zamówienia o największej wartości opiewały na kwotę 44,9 tys euro.

Czytaj także: Fasing z bardzo dobrymi wynikami po 9 miesiącach 2018 r.

Gunnebo Industrier AB to szwedzka firma, która ma zakłady w Szwecji, Norwegii i USA. Wywodzi się z firmy Gunnebo, która początkowo wytwarzała wyroby stalowe dla szkutnictwa, m.in. gwoździe, a potem rozpoczęła także produkcję łaścuchów i lin stalowych.

W roku 2012 Gunnebo Industries została podzielona na 3 części, z których jedną jest Gunnebo Industries AB, wytwarzające bloki i inne technologie z branży dźwigowej i przeładunkowej.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2019