Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2019

PKN Orlen uruchomił bezpłatny system informacji o wydarzeniach w spółce

Autor:  PAP/DC  |  15-02-2019 20:10
PKN Orlen uruchomił dla mieszkańców Płocka (woj. mazowieckie) i okolicznych gmin bezpłatny system informacyjny, który dostarcza subskrybentom bieżące wiadomości m.in. o działalności głównego zakładu produkcyjnego spółki oraz o wydarzeniach organizowanych lub wspieranych przez koncern.

  • - Infodlaplocka.orlen.pl został przygotowany z myślą o najbliższy sąsiadach Orlenu: mieszkańcach Płocka i powiatu płockiego - podkreślił PKN Orlen.
  • Wiadomości w ramach uruchomionego systemu informacyjnego będą wysyłane w sposób wybrany przez użytkownika: SMS-ami lub drogą mailową - można też wybrać obie opcje.
  • Spółka zaznaczyła, iż "korzystanie z serwisu jest bezpłatne" oraz, że "w każdej chwili można zmodyfikować sposób czy kategorię otrzymywanych informacji".

PKN Orlen uruchomił bezpłatny system informacji o wydarzeniach w spółce
mat. pras.

- Zachęcamy do korzystania z serwisu przede wszystkim mieszkańców Płocka i regionu. Mam nadzieję, że bezpośrednie źródło informacji udostępnionych przez spółkę będzie bardzo przydatne i wartościowe. O każdym istotnym wydarzeniu będziemy mogli zawiadomić w kilka minut - powiedziała Agata Górnicka, dyrektor Biura Relacji z Otoczeniem PKN Orlen.

- Korzystając z popularnych i powszechnie dostępnych systemów chcemy szybko i bezpośrednio komunikować się z bardzo ważną dla nas, mieszkającą najbliżej koncernu społecznością - podkreśliła Agata Górnicka.

Wśród informacji, które będą przekazywane w ramach dostępnego już systemu, PKN Orlen wymienił m.in. wiadomości o zdarzeniach w zakładzie produkcyjnym w Płocku, np. o "świecących pochodniach" czy transporcie ponadgabarytowych ładunków i występujących w związku z tym utrudnieniach na drogach, a także wiadomości o organizowanych przez koncern imprezach sportowych, koncertach, projektach stypendialnych i akcjach wolontariatu.

PKN Orlen zaznaczył, iż bezpłatny system informacyjny został uruchomiony "po wewnętrznych testach", a opinie na temat jego funkcjonowania i przydatności można przesyłać na adres mailowy: infodlaplocka@orlen.pl.

W Płocku znajduje się główny zakład produkcyjny PKN Orlen, który jest największym kompleksem rafineryjno-petrochemicznym w Polsce, i jednym z największych w Europie. 

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2019