Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2019

ZE PAK z nową Radą Nadzorczą

Autor:  rs  |  15-04-2019 22:49
Nadzwyczajne walne ZE PAK powołało 15 kwietnia nową Radę Nadzorczą spółki w dziewięcioosobowym składzie.

Do Rady Nadzorczej Spółki w drodze głosowania oddzielnym grupami wybrani zostali: Piotr Stępniak oraz Grzegorz Krystek. Grzegorz Krystek w latach 2010-2016 był wiceprezesem PGE.

Nadzwyczajne walne ZE PAK powołało 15 kwietnia nową Radę Nadzorczą spółki
Fot. mat. pras.

Jak informuje spółka w komunikacie, mandaty wszystkich dotychczasowych członków Rady Nadzorczej wygasły przedterminowo. Dlatego na pozostałe siedem nieobsadzonych mandatów NWZA powołało do Rady następujące osoby: Wojciecha Piskorza, Henryka Sobierajskiego, Sławomira Sykuckiego, Tomasza Szeląga, Wiesława Walendziaka, Leszka Wysłockiego oraz Sławomira Zakrzewskiego.

Tego samego dnia na pierwszym posiedzeniu Rada wybrała Wojciecha Piskorza na przewodniczącego, Wiesława Walendziaka na zastępcę przewodniczącego, a Tomasza Szeląga na sekretarza.

W ostatnich miesiącach spółka kontrolowana przez Zygmunta Solorza-Żaka zmaga się z licznymi problemami. Czytaj na WNP.PL: Kadrowe trzęsienie ziemi w elektrowniach i kopalniach Zygmunta SolorzaMateriał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2019