Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020

Enea Wytwarzanie sponsorem tytularnym siatkarzy Czarnych Radom

Autor: Dariusz Ciepiela
Dodano: 26-08-2019 21:26

26 sierpnia 2019 r. podpisano umowę, dzięki której Enea Wytwarzanie oraz firma Cerrad zostały sponsorami tytularnymi drużyny siatkarskiej Czarnych Radom. Pełna nazwa drużyny brzmi Cerrad Enea Czarni Radom.

- W ubiegłym sezonie rozpoczęliśmy współpracę z drużyną Cerrad Czarni Radom. Rozważaliśmy rozszerzenie tej współpracy. Znakomite wyniki klubu w poprzednim sezonie przyczyniły się do tego, aby osiągnąć wysoki wskaźnik efektywności w sponsoringu. To pomogło podjąć decyzję o rozszerzeniu tej współpracy. Kochamy siatkówkę, robimy dobry biznes i przede wszystkim jesteśmy dumnym sponsorem jednego z najlepszych klubów w lidze mistrzów świata. Chcę wyrazić nadzieję, że wyniki sportowe będą równie dobre, a może nawet jeszcze lepsze. Drużyna będzie się rozwijała, bo wiem, że Enea daje moc i energię - powiedział Jan Mazurkiewicz, wiceprezes Enei Wytwarzanie do spraw korporacyjnych.

W sezonie 2018/2019 Cerrad Czarni Radom zajęli piąte miejsce w rozgrywkach Plusligi, czyli siatkarskiej ekstraligi. 

Enea Wytwarzanie to spółka z grupy Enea zajmująca się wytwarzaniem energii elektrycznej, do spółki należy m.in. Elektrownia Kozienice. 

Firma Cerrad, z siedzibą w Starachowicach, zajmuje się produkcją płytek gresowych, ceramicznych i klinkierowych. 


Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020