Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020

PGNiG: Raport roczny 2018 dostępny online

Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez PGNiG
Dodano: 30-08-2019 12:41

Dane liczbowe dotyczące wszystkich segmentów działalności biznesowej, animacje pokazujące najważniejsze osiągnięcia, a także komentarze wideo – to niektóre z elementów składających się na interaktywny raport o działalności Grupy Kapitałowej PGNiG.

Na stronie głównej zintegrowanego raportu rocznego Grupy PGNiG za 2018 r. dostępny jest podzielony tematycznie obszerny materiał filmowy, w którym Prezes Zarządu PGNiG SA Piotr Woźniak wypowiada się m.in. na temat realizowanej strategii, osiągnięć Grupy Kapitałowej czy perspektyw rozwoju w poszczególnych segmentach działalności.

Aktywność grupy na międzynarodowym rynku gazu została pokazana na animowanym filmie. Istotna jego część dotyczy prowadzonej obecnie polityki dywersyfikacji źródeł importu gazu ziemnego. Materiał pokazuje m.in. kierunki dostaw LNG do Polski oraz plany dotyczące rozwoju działalności na Norweskim Szelfie Kontynentalnym.

Tegoroczna wersja raportu przybliża także aktywność Grupy PGNiG w obszarze Badań, Rozwoju i Innowacji. Opis projektów takich jak Geo-Metan, bunkrowanie statków paliwem LNG i projekt MiniDrill został wzbogacony elementami graficznymi, które w prosty sposób tłumaczą, na czym polega dane rozwiązanie technologiczne.

Działalność Grupy Kapitałowej PGNiG przedstawiona została w szerokim kontekście. W raporcie uwzględniono zarówno obszar biznesowy i finansowy, jak i wątki społeczne, środowiskowe i pracownicze. Raport jest w pełni interaktywny i pozwala analizować dane na wiele różnych sposobów – każdy użytkownik może dzięki temu zbadać poszczególny proces i ocenić, jak wpływa on na tworzenie wartości dodanej w Grupie.

Raport Roczny 2018 dostępny jest poprzez stronę główną www.pgnig.pl  
oraz bezpośrednio pod adresem www.pgnig2018.pl.  

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020