Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020

#Azjatech: Szansa na znalezienie partnerów w Azji Centralnej w dziedzinie IT

Autor: Instytut Boyma
Dodano: 18-10-2019 12:08

W dniach 24-25 października w Nur-Sułtanie - stolicy Kazachstanu odbędzie się Międzynarodowe Forum Technologiczne Digital Bridge. Wydarzenia ma zgromadzić wiodących specjalistów IT i przedsiębiorców technologicznych w celu wymiany doświadczeń i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie rozwoju cyfrowego.

Wedle planów organizatorów Digital Bridge ma stać się platformą przyczyniającą się do rozwoju współpracy Kazachstanu i innych państw Azji Centralnej ze środowiskiem międzynarodowym. Będzie to druga edycja tego wydarzenia. W pierwszej, przeprowadzonej w 2018 r.  uczestniczyło ponad 1000 osób z 15 krajów. Wydarzenie to jest postrzegane jako największe w Kazachstanie forum skupiające członków społeczności IT, operatorów nowych start-upów i odnoszących sukcesy przedsiębiorców w dziedzinie technologii cyfrowych.

Forum jest adresowane do szerokiego kręgu odbiorców, m.in.: młodych specjalistów IT, przedsiębiorców związanych z nowoczesnymi technologiami, firm internetowych, mediów elektronicznych, blogerów, urzędników państwowych. 

Jest to ciekawe wydarzenie dla wszystkich podmiotów, które szukają partnerów biznesowych w dziedzinie IT w Azji Centralnej lub pracowników do projektów informatycznych. Organizatorami imprezy są: Ministerstwo Rozwoju Cyfrowego, Innowacji i Przemysłu Aerokosmicznego Republiki Kazachstanu, Astana Hub oraz holding ZERDE.
Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020