Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020

To oni wyznaczają trendy w zrównoważonym budownictwie. Oto laureaci 4Buildings Awards 2019!

Autor: PropertyDesign.pl
Dodano: 16-11-2019 14:52

Pierwszy dzień 4Buildings zwieńczyła uroczysta gala rozdania nagród w konkursie 4Buildings Awards 2019. Uroczystość poprowadziła dziennikarka telewizyjna, Beata Tadla.

- Cieszy mnie fakt, że jesteście Państwo z nami codziennie czytając portale Grupy PTWP - m.in. PropertyNews.pl, PropertyDesign.pl i DobrzeMieszkaj.pl, jak i podczas wydarzeń, które organizujemy - gości ze sceny powitał Prezes Zarządu Grupy PTWP SA, Wojciech Kuśpik. - Mam nadzieję, że 4Buildings oraz konkurs 4Buildings Awards uznają Państwo za istotne i prestiżowe wydarzenia, które wpiszą już Państwo na stałe w kalendarz najważniejszych eventów w tej branży. 

- Jak budować w sposób zrównoważony, z wykorzystaniem nowatorskich technologii budowlanych i energii odnawialnej, tak by budynki tworzyły warunki do lepszego życia i pracy? Szukając odpowiedzi na te pytania, stworzyliśmy plebiscyt - 4 Buildings Awards – by promować najlepsze praktyki, projekty, rozwiązania i postawy - mówiła Małgorzata Burzec-Lewandowska, autorka programu 4Buildings, członek Jury konkursu. - Nagrody wręczymy w trzech kategoriach: "Projekty" (dla budynków i przestrzeni zrealizowanych w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju), "Innowacje" (dla pionierskich rozwiązań) oraz "Ludzie" (w tej kategorii uhonorowano przedsięwzięcia promujące zrównoważone budownictwo oraz mające wpływ na rozwój branży budowlanej w Polsce) - mówił Robert Posytek, autor programu 4Buildings, członek Jury konkursu.

Uroczystą galę poprowadziła dziennikarka telewizyjna, Beata Tadla. 

W kategorii „Projekty – Budynek publiczny” nagrodzono Społeczną Szkołę Podstawową imienia Lady Sue Ryder w Niepołomicach. Nagrodę odebrał Tomasz Konior, założyciel, właściciel i główny architekt w Konior Studio. - Był to dla nas bardzo interesujący projekt, przede wszystkim dlatego, że był bardzo społeczny, wpisujący się w lokalną społeczność - mówił odbierając wyróżnienie.

(...)

Czytaj więcej w serwisie PropertyDesign.pl

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020