Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020

Zielona transformacja energetyki na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Autor: AO
Dodano: 31-08-2020 12:30 | Aktualizacja: 31-08-2020 13:40

W imieniu organizatorów XII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach i kancelarii DWF Poland chciałem Państwa zaprosić do udziału w tym wydarzeniu, które jak co roku skupi znakomitych gości z całego świata - mówi Zbigniew Kozłowski, wspólnik w kancelarii  DWF Poland.

- W szczególności chciałbym polecić Państwa uwadze debatę strategiczną, którą będę miał zaszczyt moderować w pierwszym dniu kongresu pod tytułem „Wyzwania dla polskiego sektora energetycznego - zielona transformacja”. Udział w debacie zapowiedzieli znakomicie goście, przedstawiciele rządu oraz czołowych koncernów energetycznych. Bądźcie Państwo z nami!


Wśród tematów: Struktura światowej energetyki - jej wpływ na stan środowiska naturalnego i zmiany klimatu. Nowe modele biznesowe w sektorze energii a realizacja ambitnych celów i norm, dotyczących m.in. udziału OZE w miksie. Koszty i inne uwarunkowania inwestycji w źródła niskoemisyjne. Dojrzałość zielonych technologii - jak zagwarantować stabilność dostaw energii. Rola wiedzy, innowacji, edukacji i świadomości społecznej w transformacji energetyki. Technologie nadające kierunek i tempo transformacji w najbliższym okresie. Dynamika transformacji krajowego sektora energetycznego. Docelowy miks energii w Polsce.

"Wyzwania dla polskiego sektora energetycznego - zielona transformacja", Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach, 2 września 2020, w godz. 12:30-14:00. Dowiedz się więcej o wydarzeniu

Czytaj także rozmowę z mecenasem Zbigniewem Kozłowskim: Tak Europejski Zielony Ład ma wejść w życie. Unia szykuje nowe prawo

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020