Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021

Krajowa Administracja Skarbowa szuka pracowników

Autor: PAP
Dodano: 13-01-2021 11:52

Lubuska Krajowa Administracji Skarbowa szuka chętnych do pracy. Poszukuje kandydatów na funkcjonariuszy służby celno-skarbowej. W regionie do obsadzenia jest 50 wakatów – poinformowała rzeczniczka Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze Ewa Markowicz.

Nowo zatrudnieni funkcjonariusze będą pracować m.in. w komórkach Lubuskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gorzowie Wlkp., które zajmują się bezpośrednią kontrolą, w oddziałach celnych przy odprawie towarów, czy w komórkach kontroli celno-skarbowej rynku, dochodzeniowo śledczych, analitycznych i informatycznych. Nabór potrwa do 12 lutego br.

"Poszukujemy do pracy osób zarówno z wykształceniem średnim, jak i wyższym. Oferujemy pracę w różnych komórkach Lubuskiego Urzędu Celno-Skarbowego i w różnych miejscowościach na terenie województwa, w tym w Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Rzepinie, Olszynie i Świecku" - powiedział dyr. IAS w Zielonej Górze Adam Andrzejewski.

Nowi funkcjonariusze mogą liczyć na początku służby na 3 tys. zł netto wynagrodzenia zasadniczego z dodatkiem za stopień. Do wskazanego uposażenia dochodzi jeszcze dodatek stażowy i inne.

Więcej informacji na temat naboru można znaleźć na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021