Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021

W środę o 19.00 wyjątkowa "10" otrzyma WNP Awards

Autor: Aleksandra Helbin
Dodano: 15-02-2021 13:16 | Aktualizacja: 15-02-2021 13:18

17 lutego 2021 r. o godz. 19.00 poznamy na stronie WNP.PL laureatów nagród #WNPAwards, dedykowanych tym, którzy odnoszą spektakularne sukcesy w biznesie lub poprzez swoje działania zmieniają na lepsze polską gospodarkę. Ze względu na pandemię koronawirusa tegoroczna uroczystość będzie miała inną formułę.

WNP Awards to nagrody przyznawane przez redakcję portalu WNP.PL - nagrody otrzymają w tym roku firmy i instytucje, które świetnie poradziły sobie w pandemicznej rzeczywistości. a do tego często wywarły znaczący, przełomowy wpływ na pozytywne przeobrażenia gospodarcze, wskazują innym kierunki rozwoju, swoją aktywnością ilustrują ważne trendy w gospodarce.

- Tegoroczna edycja nagród musiała być wyjątkowa. Pandemia koronawirusa nie tylko  zmiany w samej formule gali, która w tym roku odbędzie się online, ale także miała decydujący wpływ na wyniki konkursu - mówi Rafał Kerger, redaktor naczelny WNP.PL .

Zobacz także relację z ubiegłorocznej edycji nagród: WNP Awards 2020 przyznane. Oto laureaci!

I w tej edycji WNP Awards zajrzeliśmy do najróżniejszych sektorów gospodarki, poszukując wszystkiego co nowe, ważne, intrygujące i ciekawe… W ten sposób wyłoniliśmy grono wyjątkowych laureatów, których poznamy już 17 lutego 2021 r. podczas uroczystej gali.

Zapraszamy na transmisję live z wręczenia wyróżnień WNP Awards, 17 lutego o godz. 19:00 na stronie www.trends.eecpoland.eu oraz w portalu WNP.PL.

Podczas gali zaprezentujemy nagrodzonych, a w kolejnych dniach na łamach portalu WNP.PL publikować będziemy specjalne rozmowy z tegorocznymi laureatami WNP Awards.

EEC Trends

Treścią wydarzenia podczas którego ogłosimy WNP Awards jest debata nad głównymi trendami, które w roku 2021 staną się przedmiotem dyskusji w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego. EEC Trends to merytoryczny, programowy, kreatywny prolog Kongresu. EEC Trends kontynuuje tradycję i markę Forum Zmieniamy Polski Przemysł - do roku 2018 jednej z najważniejszych debat o perspektywach i kierunkach rozwoju polskiej gospodarki.

Dowiedz się więcej o innych wydarzeniach EEC Trends Online 17-18 lutego 2021 r.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021