Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021

Łódzkie: Szybszy przejazd przez budowę S14 między węzłami Lublinek i Łódź Teofilów - od czwartku

Autor: PAP
Dodano: 14-07-2021 15:46

W związku z zakończeniem jednego z etapów prac od czwartku łatwiej będzie przejechać przez budowę I odcinka drogi ekspresowej S14 pomiędzy węzłami Lublinek i Łódź Teofilów - poinformowała GDDKiA w Łodzi.

"Zakończył się kolejny etap prac budowlanych, umożliwiający wprowadzenie ruchu w pełnym zakresie na rondzie u zbiegu ulic Zgierskiej i Aleksandrowskiej, w przebiegu drogi krajowej nr 71 w Konstantynowie Łódzkim. Obowiązujący do tej pory ruch wahadłowy, sterowany sygnalizacją świetlną, zastanie zlikwidowany" - przekazał w środę PAP rzecznik Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi Maciej Zalewski.

Po zakończeniu kolejnego etapu prac, od czwartku przejazd między Łodzią i Konstantynowem Łódzkim, a także między Aleksandrowem Łódzkim i Konstantynowem Łódzkim będzie odbywał się bez zbytecznych postojów, a zatem znacznie szybciej i sprawniej.

"Należy jednak pamiętać, że w dalszym ciągu przemieszczamy się po placu budowy. Trzeba zatem bezwzględnie stosować się do znaków i zachować największą ostrożność" - dodał Zalewski.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021