Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021

Grupa CCC wprowadza HalfPrice na kolejny zagraniczny rynek

Autor: DM
Dodano: 20-08-2021 13:41

W Austrii zadebiutowała sieć HalfPrice. Pierwszy sklep należącej do CCC marki został otwarty w stolicy Austrii Wiedniu.

Należący do Grupy CCC HalfPrice rozpoczął działalność w Polsce w maju tego roku. W trzy miesiące od momentu startu, sieć otworzyła w kraju 22 sklepy, a tydzień temu zadebiutowała na pierwszym rynku zagranicznym – na Węgrzech. We wrześniu HalfPrice rozpocznie działalność również w Czechach.

Czytaj też: Modowa grupa z nowymi kolekcjami i nową strategią

Marka oferuje odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu.

– Choć sieć HalfPrice pojawiła się na rynku zaledwie trzy miesiące temu, to już podbiła serca łowców okazji. Tak szybki rozwój marki pokazuje skalę jej sukcesu i atrakcyjność oferty. Teraz jest ona dostępna także dla mieszkańców i osób odwiedzających Wiedeń. Bardzo cieszy nas tak pozytywny odbiór naszego najnowszego konceptu oraz debiuty w kolejnych krajach – ocenia Adam Holewa, prezes HalfPrice.

Pierwszy austriacki sklep HalfPrice został otwarty w centrum Wiednia, przy jednej z głównych i najbardziej prestiżowych ulic stolicy – Mariahilfer.

– Zależy nam, aby nasze salony znajdowały się w kultowych i prestiżowych lokalizacjach w danym mieście. Dlatego pierwszy sklep HalfPrice w Austrii pojawił się w popularnym i historycznie ważnym miejscu – Mariahilfer Strasse - dodaje Malwina Winter, wiceprezes HalfPrice ds. zakupów.

Jesienią planowane są też otwarcia dwóch kolejnych sklepów tej marki w Austrii – w Linz oraz drugiego punktu  w Wiedniu. Do końca grudnia br. w Europie powstanie ok. 60 sklepów pod szyldem HalfPrice.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021