Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021

Apple szykuje nowe premiery

Autor: WS
Dodano: 14-09-2021 17:11

Apple zaprezentuje najnowszego iPhone’a 13. Podczas wydarzenia firma z jabłkiem w logo przedstawi również nowy zegarek Apple Watch i słuchawki AirPods3.

14 września ma odbyć się prezentacja nowego iPhone’a i dwóch innych produktów od Apple’a. W ubiegłym roku firma pokazała iPhone’a 12, który miał nowy wygląd i łączył się z siecią komórkową 5G niektórych operatorów. Analitycy, jak donosi agencja Reuters, spodziewają się, że podczas wrześniowej premiery firma przekaże niewielkie ulepszenia w sztandarowym urządzeniu, a uwagę przeniesie na nowe możliwości związane z 5G.

Zobacz też: Swappie daje drugie życie iPhone'om. Teraz także w Polsce

Analitycy spodziewają się, że wygląd nowego telefonu nie będzie dużo odbiegał od poprzedniej wersji. Domniema się, że będzie miał za to szybsze Wi-Fi i procesor. Ulepszenia zawitają również w kamerze – prawdopodobnie w nowym iPhonie będzie można włączyć tryb portretowy podczas nagrywania filmów.

Premiera nowych produktów od Apple rozpocznie się około godziny 19:00 czasu polskiego, 14 września 2021 roku. Transmisję z prezentacji można oglądać na witrynie apple.com.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2021