Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2022

W Łodzi w środę rusza XIV Europejskie Forum Gospodarcze

Autor: PAP
Dodano: 26-10-2021 18:26

W środę rozpoczyna się w Łodzi XIV Europejskie Forum Gospodarcze. To - jak zapowiedzieli organizatorzy - największe wydarzenie biznesowe centralnej Polski, w trakcie, którego poruszone będą najważniejsze dla regionu tematy w odniesieniu do całej Europy.

O 14.30 w środę w hotelu Andel's przy ul. Ogrodowej w Łodzi zaplanowano konferencję prasową z udziałem pełnomocnika rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego sekretarza stanu Marcina Horały oraz m.in. marszałka województwa łódzkiego Grzegorza Schreibera, wojewody łódzkiego Tobiasza Bocheńskiego oraz rektora Politechniki Łódzkiej prof. Krzysztofa Jóźwika, a także przewodniczącego Parlamentu Studentów RP Mateusza Grochowskiego.

Panele dyskusyjne na forum zostały zaplanowane już od godz. 11 w środę. W czwartek, podczas wieczornej gali uczestnicy poznają laureatów Nagród Gospodarczych Województwa Łódzkiego "Biznes na PLUS".

Forum potrwa trzy dni. Część wydarzeń będzie transmitowana na żywo w internecie. Szczegółowy program dostępny jest na stronie forum.lodzkie.pl

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2022