Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2022

Już wkrótce spotkamy się w Warszawie. Oto o czym będziemy rozmawiać

Autor: ICH
Dodano: 03-01-2022 11:33

Zbliża się konferencja EEC Trends pod merytorycznym patronatem WNP.PL. Już 20 stycznia będziemy dyskutowali z decydentami, przedstawicielami rządu i biznesu o nowych kierunkach i najważniejszych trendach kształtujących przyszłość polskiej i europejskiej gospodarki. Wciąż trwa rejestracja na wydarzenie.

EEC Trends to cykl debat o perspektywach i kierunkach rozwoju polskiej gospodarki z udziałem partnerów i uczestników Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Zarejestrować można się TUTAJ

Zanim spotkamy się na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Przedsiębiorcy, inwestorzy, eksperci i decydenci wezmą udział w dyskusjach, z których wnioski nakreślą kształt agendy XIV Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

- Stoimy u progu wielkich przemian. Podczas EEC Trends skoncentrujemy się na nowych wyzwaniach, przed jakimi stanęła europejska gospodarka. W gronie ekspertów przyjrzymy się zmianom, które w niedalekiej przyszłości kształtować będą procesy społeczne, gospodarcze i ekonomiczne - mówi Wojciech Kuśpik, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

- Tematy, które omówimy podczas EEC Trends, będą punktem wyjścia do kulminacyjnej debaty - XIV Europejskiego Kongresu Gospodarczego, zapraszamy już dziś do współtworzenia agendy wydarzenia - dodaje Wojciech Kuśpik.

EEC Trends zainauguruje sesja pt.: „Globalne łańcuchy dostaw”. Radykalne zmiany w strategiach importerów i eksporterów odpowiedzią na poważne zaburzenia w łańcuchach dostaw, ciągłość produkcji nadrzędnym celem - jak ją zachować? Samowystarczalność i jej ograniczenia, dywersyfikacja źródeł i dróg, weryfikacja oferty produktowej, aktywne zarządzanie dostawami i ryzykiem - to wybrane z tematów, które przybliżymy dzięki ekspertom.

W ramach ECC Trends jedenaście debat 

W sumie w ramach EEC Trends zaplanowaliśmy 11 debat. Kluczowe tematy EEC Trends obejmują nowe kierunki i najważniejsze trendy kształtujące przyszłość polskiej i europejskiej gospodarki, ujęte zostały w agendzie w bloki tematyczne.

Te bloki to EEC World (globalne łańcuchy dostaw), EEC Green (zielona transformacja gospodarki), EEC Digital (digitalizacja - technologie z potencjałem; e-commerce), EEC Energy (ceny energii).

Do bloków tematycznych które znalazły się w agendzie EEC Trends są także EEC Innovation (wodór - paliwo przyszłości), EEC Invest (Polski Ład), EEC Work (rynek pracy w Polsce) oraz EEC Move (logistyka i infrastruktura wobec zmian w łańcuchach dostaw, transport kolejowy).

Uczestnikom EEC Trends 2022, oprócz debat na kluczowe dla gospodarki tematy, proponujemy również wysłuchanie rozmów 2:1, polemik w wąskim gronie, wystąpień ekspertów. Rozmowy będą transmitowane online i wraz z retransmisjami poszerzą zasięgi wydarzenia.

Wydarzeniem towarzyszącym EEC Trends jest spotkanie Rady kampanii Zielony Indeks. Serwis Zielony Indeks funkcjonuje w ramach w ramach naszego portalu WNP.PL. W serwisie swoje emisje raportuje na bieżąco 50 ważnych firm z różnych branż polskiej gospodarki. Ich przedstawiciele zostaną zaproszeni do udziału w EEC Trends.

Podczas EEC Trends wręczymy nagrody WNP Awards, dedykowane tym, którzy poprzez swoje działania zmieniają na lepsze polską gospodarkę.

Troska o zdrowie i komfort naszych gości

W trosce o zdrowie i komfort uczestników EEC Trends, zapadła decyzja  wprowadzeniu dodatkowych zasad bezpieczeństwa.

W naszej konferencji  mogą wziąć udział osoby, które przy wejściu na wydarzenie spełnią jeden z trzech warunków: okażą ważny Unijny Certyfikat Covid; przedstawią potwierdzenie posiadania statusu ozdrowieńca po przebyciu COVID-19 w ciągu ostatnich maksymalnie 6 miesięcy lub pokażą, w wersji elektronicznej bądź papierowej, negatywny wynik testu w kierunku COVID-19 wykonany nie więcej niż 48 godzin przed godziną rozpoczęcia wydarzenia.

Dowiedz się więcej o EEC Trends

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2022