Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2022

Już wkrótce WNP Awards 2022

Autor: AH
Dodano: 05-01-2022 17:00

20 stycznia 2022 r. o godz. 19.00 poznamy laureatów nagród WNP Awards, dedykowanych tym, którzy odnoszą spektakularne sukcesy w biznesie lub poprzez swoje działania zmieniają na lepsze polską gospodarkę.

- Ubiegłoroczna edycja nagród była wyjątkowa. Pandemia koronawirusa wymusiła zmiany w formule naszej gali, która odbyła się online, miała także decydujący wpływ na wyniki konkursu. Nadal walczymy z COVID-19, na szczęście gospodarka szybko wyszła z recesji. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, np. kolejny lockdown, do klasycznej formuły wróci także wręczenie nagród WNP Awards - mówi Rafał Kerger, redaktor naczelny WNP.PL.

Zobacz także relację z ubiegłorocznej edycji nagród: WNP Awards 2021 przyznane. Oto laureaci!

I w tej edycji WNP Awards zajrzeliśmy do najróżniejszych sektorów gospodarki, poszukując wszystkiego co nowe, ważne, intrygujące i ciekawe… W ten sposób wyłoniliśmy grono wyjątkowych laureatów, których poznamy już 20 stycznia 2022 r. podczas uroczystej gali.

Podczas gali zaprezentujemy nagrodzonych, a w kolejnych dniach na łamach portalu WNP.PL publikować będziemy specjalne rozmowy z tegorocznymi laureatami WNP Awards.

EEC Trends

EEC Trends to cykl debat o perspektywach i kierunkach rozwoju polskiej gospodarki z udziałem partnerów i uczestników Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Zarejestrować można się TUTAJ


Przedsiębiorcy, inwestorzy, eksperci i decydenci wezmą udział w dyskusjach, z których wnioski nakreślą kształt agendy XIV Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

- Stoimy u progu wielkich przemian. Podczas EEC Trends skoncentrujemy się na nowych wyzwaniach, eprzed jakimi stanęła europejska gospodarka. W gronie ekspertów przyjrzymy się zmianom, które w niedalekiej przyszłości kształtować będą procesy społeczne, gospodarcze i ekonomiczne - mówi Wojciech Kuśpik, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

- Tematy, które omówimy podczas EEC Trends, będą punktem wyjścia do kulminacyjnej debaty - XIV Europejskiego Kongresu Gospodarczego, zapraszamy już dziś do współtworzenia agendy wydarzenia - dodaje Wojciech Kuśpik.

EEC Trends zainauguruje sesja pt.: „Globalne łańcuchy dostaw”. Radykalne zmiany w strategiach importerów i eksporterów odpowiedzią na poważne zaburzenia w łańcuchach dostaw, ciągłość produkcji nadrzędnym celem - jak ją zachować? Samowystarczalność i jej ograniczenia, dywersyfikacja źródeł i dróg, weryfikacja oferty produktowej, aktywne zarządzanie dostawami i ryzykiem - to wybrane z tematów, które przybliżymy dzięki ekspertom.

W sumie w ramach EEC Trends zaplanowaliśmy 11 debat. Kluczowe tematy EEC Trends obejmują nowe kierunki i najważniejsze trendy kształtujące przyszłość polskiej i europejskiej gospodarki, ujęte zostały w agendzie w bloki tematyczne.

Te bloki to EEC World (globalne łańcuchy dostaw), EEC Green (zielona transformacja gospodarki), EEC Digital (digitalizacja - technologie z potencjałem; e-commerce), EEC Energy (ceny energii). 

Do bloków tematycznych które znalazły się w agendzie EEC Trends są także EEC Innovation (wodór - paliwo przyszłości), EEC Invest (Polski Ład), EEC Work (rynek pracy w Polsce) oraz EEC Move (logistyka i infrastruktura wobec zmian w łańcuchach dostaw, transport kolejowy).

Uczestnikom EEC Trends 2022, oprócz debat na kluczowe dla gospodarki tematy, proponujemy również wysłuchanie rozmów 2:1, polemik w wąskim gronie, wystąpień ekspertów. Rozmowy będą transmitowane online i wraz z retransmisjami poszerzą zasięgi wydarzenia.

Wydarzeniem towarzyszącym EEC Trends jest spotkanie Rady kampanii Zielony Indeks. Serwis Zielony Indeks funkcjonuje w ramach w ramach naszego portalu WNP.PL. W serwisie swoje emisje raportuje na bieżąco 50 ważnych firm z różnych branż polskiej gospodarki. Ich przedstawiciele zostaną zaproszeni do udziału w EEC Trends.

Troska o zdrowie i komfort naszych gości

W trosce o zdrowie i komfort uczestników EEC Trends, zapadła decyzja wprowadzeniu dodatkowych zasad bezpieczeństwa.

W naszej konferencji mogą wziąć udział osoby, które przy wejściu na wydarzenie spełnią jeden z trzech warunków: okażą ważny Unijny Certyfikat Covid; przedstawią potwierdzenie posiadania statusu ozdrowieńca po przebyciu COVID-19 w ciągu ostatnich maksymalnie 6 miesięcy lub pokażą, w wersji elektronicznej bądź papierowej, negatywny wynik testu w kierunku COVID-19 wykonany nie więcej niż 48 godzin przed godziną rozpoczęcia wydarzenia.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2022