Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2022

Ostatnie dni na zgłoszenie. Rywalizacja o lidera Przemysłu 4.0 wkracza w kulminacyjną fazę

Autor: Oskar Filipowicz
Dodano: 12-08-2022 12:00

Tylko do 22 sierpnia można się zgłosić do The Best of Industry 4.0, nowego konkursu WNP.PL. Konkurs związany z wdrażaniem cyfrowych rozwiązań w przemyśle pokaże najnowsze i najciekawsze technologie i trendy w polskim Przemyśle 4.0. Równolegle z rozstrzygnięciem tej rywalizacji na Śląsku będą miały miejsce wydarzenia najważniejsze dla polskiego przemysłu.

Portal WNP.PL organizuje ten wyjątkowy konkurs jako odpowiedź na potrzebę wskazywania najlepszych praktyk, dzielenia się unikatowym doświadczeniem, na gotowość współpracy na bazie wspólnego zasobu wiedzy o szybko zmieniającej się gospodarce, najnowszych technologiach i ich biznesowym wykorzystaniu.

Przypomnijmy - w ramach konkursu The Best of Industry 4.0 wyłonieni zostaną laureaci w dwóch uzupełniających się kategoriach. Pierwsza z nich to „Zakład produkcyjny”. Tu jury wybierze obiekt, placówkę, wytwórnię, gdzie zrealizowano w praktyce ideę „fabryki przyszłości” implementując technologie Przemysłu 4.0, a przeprowadzony proces cyfryzacji może stanowić wzór jeśli chodzi o skuteczność, efektywność i kreatywność.

Laureatami kategorii „Technologia” będą wyjątkowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne (urządzenie, linia produkcyjna, model zarządzania produkcją), które wprowadza użytkownika na nowy poziom cyfrowej transformacji.

Jury adekwatne do kategorii 

Wyboru laureatów dokonają adekwatnie do kategorii skomponowane składy jury. Do współpracy przy projekcie The Best of Industry 4.0 zaprosimy przedstawicieli najnowocześniejszych firm europejskiego i polskiego przemysłu, wiodących dostawców i wdrożeniowców, praktyków, naukowców i ekspertów w dziedzinie Przemysłu 4.0.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać w terminie do 22 sierpnia 2022 r. na adres mailowy ranking@ptwp.pl. W temacie maila należy wpisać: „Zgłoszenie – The Best of Industry 4.0”. 

Zasady, kryteria i szczegóły dotyczące zgłoszenia – w Regulaminie.

Wyjątkowym wydarzeniem będzie rozstrzygnięcie konkursu połączone z wręczeniem nagród podczas uroczystej wieczornej gali organizowanej w trakcie konferencji Nowy Przemysł 4.0. (4-5 października 2022 r.) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach 4 października 2022 r.

Finał w otoczeniu gospodarczych eventów

Finałowi konkursu będą towarzyszyły odbywające się w październiku w MCK liczne wydarzenia dedykowane polskiej gospodarce, przemysłowi i nowoczesnej produkcji. Wśród nich są konferencje: Nowy Przemysł 4.0 - poświęcona przełomowym technologiom przyszłości i ich zastosowaniom oraz Tech&Job obejmująca problematykę rynku pracy inżynierów. 

W tym samym czasie i miejscu (4-6 października 2022) odbędzie się XIV edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX -  jednej z największych w Polsce imprez targowych dla przemysłu, szczególnie dla specjalistów w dziedzinie technologii obróbki. Tu można już teraz zarejestrować swój udział w tym wydarzeniu.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2022