Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2022

Nowy szef Mitsubishi w Europie

Autor: MMC, wnp.pl (AG)
Dodano: 18-12-2008 10:08

Po 4 latach pełnienia w Mitsubishi Motors Europe B.V. (MME) funkcji prezesa i dyrektora naczelnego, Tim Tozer postanowił opuścić firmę by zająć się innymi przedsięwzięciami.

Koniec jego współpracy z Mitsubishi zbiega się z pomyślnym doprowadzeniem do końca europejskiej części "Planu rewitalizacji" Mitsubishi Motors Corp. i wprowadzeniem w regionie zapowiedzianego w lutym półrocznego planu biznesowego "Step Up 2010". W przeciągu ostatnich lat MME powróciła do czasów świetności, uzyskując wyraźne wyniki na polu finansów, organizacji, dystrybucji, produkcji, marki i produktu.

W obliczu obecnych trudnych warunków, MME skupi się na wzmacnianiu fundamentów pod kierownictwem Gen Nishina, nowego prezesa i dyrektora naczelnego, który obejmie stanowisko 23 grudnia br.

Jak czytamy w informacji firmy: "Doświadczony profesjonalista o międzynarodowym stażu obejmującym ponad 10 lat działalności na rynku europejskim, Gen Nishina (55 l) ma wnieść poczucie ciągłości i konsekwencji oparte o zrozumienie wymagań klientów europejskich, głęboką wiedzę o produkcie i szerokie powiązania wewnątrz struktury organizacyjnej Mitsubishi".

Komentując wkroczenie w nową fazę, Osamu Masuko, prezes Mitsubishi Motors Corp. powiedział: - Europejskie interesy są kluczowe dla Mitsubishi Motors i Tim Tozer wniósł ogromny wkład w ich rozwój na przestrzeni ostatnich 4 lat. Gen Nishina i kierownictwo MME mają teraz za zadanie rozwinąć działania związane z planem "Step Up 2010" czerpiąc korzyści z całkowicie odnowionej gamy produktów.

Treść artykułu jest dostępna dla zalogowanych użytkowników posiadających aktywny abonament Strefy Premium. Zaloguj się

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2022