Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020

Telefony u ojca Rydzyka najdroższe

Autor: Dziennik Wschodni
Dodano: 17-07-2009 16:42

Sieć komórkowa wRodzinie reklamowana przez o. Rydzyka na Jasnej Górze oferuje swoim abonentom wysokie ceny połączeń i jeden model telefonu, który tutaj kosztuje aż 330 zł.

W zamian abonenci dostaną darmowe połączenia do Radia Maryja i TV Trwam - przypomina "Dziennik Wschodni".

Aparat firmy Maxcom w sieci wRodzienie kosztuje aż 330 zł, tymczasem w sklepach można go kupić w cenie od 284 zł do 309 zł.

Abonenci o. Rydzyka mają do dyspozycji aparat firmy Maxcom. Telefon posiada duże klawisze oraz ekran LCD o wysokim kontraście, wyświetlający duże czytelne cyfry i litery. Podświetlane przyciski umożliwiają łatwe operowanie w ciemnościach również przez osoby słabiej widzące.

Oferowany przez sieć wRodzinie telefon jest jedynym dostępnym dla klientów sieci modelem i kosztuje aż 330 zł, tymczasem w sklepach można go kupić w cenie od 284 zł do 309 zł (wg. www.ceneo.pl) - pisze portal wp.pl.

Co ważne inni operatorzy oferują w swoich sieciach te telefony na kartę w cenie już od kilkudziesięciu złotych.

Również ceny połączeń w sieci, która finansowana jest m.in. przez firmę CenterNet należącą do znanego biznesmana Romana Karkosika, nie należą do najniższych.

Za połączenia wewnątrz sieci użytkownicy zapłacą 0,19 gr za minutę, ale połączenie do innych operatorów kosztuje już 0,49 gr, a do sieci Play i Cyfrowego Polsatu - 0,78 gr.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2020