Potwierdziły się informacje WNP.PL: Dwaj wiceprezesi Taurona odwołani ze stanowisk

Potwierdziły się informacje WNP.PL: Dwaj wiceprezesi Taurona odwołani ze stanowisk
Dwaj wiceprezesi Taurona: Artur Michałowski i Jerzy Topolski zostali w piątek odwołani ze stanowisk Fot. materiały Tauron PE

Dwaj wiceprezesi Taurona: Artur Michałowski i Jerzy Topolski zostali w piątek odwołani ze stanowisk przez radę nadzorczą spółki – poinformował koncern w komunikacie. O możliwych dymisjach WNP.PL informowało już w czwartek.

  • Michałowski kierował więc Tauronem w czasie, gdy koncern prowadził działania zmierzające do ukończenia i uruchomienia bloku 910 MW w Jaworznie.
  • Topolski, pełniący funkcję wiceprezesa ds. zarządzania majątkiem od lipca 2020 r., był również zaangażowany w ten proces.
  • We wtorek ze stanowisk prezesa spółki Tauron Wytwarzanie oraz spółki Nowe Jaworzno Grupa Tauron (NJGT), powołanej do budowy i eksploatacji węglowego bloku energetycznego o mocy 910 MW w Jaworznie, został odwołany Sebastian Gola.
×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

SPÓŁKI

KOMENTARZE (21)

Do artykułu: Potwierdziły się informacje WNP.PL: Dwaj wiceprezesi Taurona odwołani ze stanowisk

  • edie 2022-08-15 21:28:11
    ale biurowiec mają fajny :)
  • Sebix? 2022-08-15 20:51:41
    Ciekawe gdzie teraz trafią sebastiany polskiej energetyki
  • Dlaczego 2022-08-12 22:25:30
    Dlaczego w energetyce mamy tak że odwołuje się prawdziwego fachowca - Prezesa Jerzego Topolskiego ? Dzięki takim osobom energetyka ma szanse sprostać wyzwaniom i naprawiać błędy poprzedników. Brak słów....
    • Ktoś z10 2022-08-13 19:51:24
      Kasia to Ty, bo mam wrażenie, że tak
  • Rekin 2022-08-12 20:43:36
    A co z blokiem w Łagiszy. Ten "sukces" też się znowu sp.....dolił?
    • Picipici 2022-08-13 12:48:50
      Nie wygląda, aby nie działał... Skąd to przypuszczenie?
  • Polak 2022-08-12 20:01:01
    Pytanie k5o odpowiadał za budowę w poprzednim zarządzie.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.72.250
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!