PARTNERZY PORTALU

ACTION SA [ACT]

  • Aktualna wartość 13,20 1,38% (0,18)
  • Otwarcie 13,16
  • Minimum 13,06
  • Maksimum 13,26
  • Ostatnia aktualizacja:
    2022-08-05 17:00:00

PROFIL SPÓŁKI ACTION SA

Początki firmy datowane są na 1991 rok, kiedy to Piotr Bieliński, prezes zarządu zaczął sprzedawać oprogramowanie przeznaczone komputerom Amiga. Determinacja i wiara w powodzenie pozwoliły rozwinąć zakres działań firmy. Dzięki temu ACTION S.A. zaczęła dostarczać również produkty, takie jak peryferia komputerowe.

ACTION S.A. – wizja rozwoju


Spółka jest jedną z największych w branży, właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Obecnie działa w obszarze produkcji, dystrybucji i handlu urządzeniami IT, GSM oraz RTV/AGD. Dzięki wykorzystaniu systemów ERP i B2B stworzono wydajną sieć logistyczną.

Pozwala to na realizowanie usług dystrybucyjnych, na poziomie 100 tysięcy paczek dziennie, docierających do klientów na terenie Polski w ciągu 24 godzin. Spółka swoje usługi świadczy zarówno w Europie, jak i na świecie, m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Singapurze, USA, Rosji, Izraelu czy Hong Kongu. W Polsce ich siedziba znajduje się w Warszawie, przy ulicy Jana Kazimierza 46.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!