AILLERON SA [ALL]

  • Aktualna wartość 18,75 -0,79% (-0,15)
  • Otwarcie 19,00
  • Minimum 18,75
  • Maksimum 19,00
  • Ostatnia aktualizacja:
    2023-01-31 14:09:19

PROFIL SPÓŁKI AILLERON SA

Ailleron to ekspert w budowaniu innowacyjnych rozwiązań, pozwalającym klientom na uzyskanie przewagi rynkowej polegającej na zwiększeniu potencjału sprzedaży. Firma specjalizuje się w dostarczaniu produktów specjalizowanych dla branży hotelarskiej, finansowej i telekomunikacyjnej.

Aillernon S.A. to również Outsourcing usług informatycznych. Tego typu prace świadczą w Polsce oraz na rynku międzynarodowym. W Polsce główna siedziba znajduje się w Krakowie przy ulicy Życzkowskiego 20. Oprócz tego znaleźć ich można w Rzeszowie i Warszawie. Na świecie swoje filie otworzyli w USA (Dallas), w Australii i w Azji (Newstead).

Wizja rozwoju


Aillernon SA pretenduje do miana marki unikalnych technologii. Pragną zmieniać życie milionów osób na lepsze, poprzez dostarczanie nowych i pozytywnych doświadczeń. W kontraktach biznesowych firma chce być partnerem, wnoszącym nie tylko wiedzę biznesową i technologiczną, ale również chce stanowić część biznesu klienta.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!