PARTNERZY PORTALU

ZPUE SA [PUE]

  • Aktualna wartość 281,00 2,18% (6,00)
  • Otwarcie 275,00
  • Minimum 275,00
  • Maksimum 281,00
  • Ostatnia aktualizacja:
    2022-08-12 12:58:09

ZPUE SA - więcej wiadomości

RSS

PROFIL SPÓŁKI ZPUE SA

Firma ZPUE S.A. powstała jako jednoosobowa działalność w 1988 roku. Wtedy głównym zakresem działalności firmy było wytwarzanie prostych szafek elektrycznych. W latach 1991-1994 firma rozrosła się m.in. o hale produkcyjne i magazynowe o powierzchni dwóch i pół tysiąca metrów kwadratowych. W 1999 roku akcje spółki zadebiutowały na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Grupa Kapitałowa ZPUE to zbiór spółek działających w branży elektroenergetycznej. Grupa oferuje nowatorskie rozwiązania w energetyce. Podstawowym i kluczowym asortymentem Grupy są rozdzielnice niskiego i średniego napięcia – element wyposażenia stacji transformatorowych.

Na polskim rynku firma jest jedynym producentem rozdzielnic i rozłączników średniego napięcia w izolacji SF. Są także liderem w sektorze produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Obudowy stacji wykonywane są również w ich zakładzie we Włoszczowie.

Oprócz produkcji, przedsiębiorstwo zajmuje się także handlem urządzeniami i materiałami, przeznaczonymi do budowy sieci i urządzeń, pokroju transformatorów czy aparatury elektrycznej. Oprócz tego dostarczają obudowy termoutwardzalne, złącza kablowe i pomiarowe, szafy oświetlenia ulicznego i złącza kablowe. Głównymi odbiorcami wyrobów firmy ZPUE są zakłady energetyczne, przemysłowe oraz obiekty użyteczności publicznej.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!