Ministrowie i prezesi znanych firm na naszej konferencji

Ministrowie i prezesi znanych firm na naszej konferencji
Ministrowie i prezesi znanych firm na konferencji EEC Trends fot. PTWP

Nowe kierunki i najważniejsze trendy kształtujące przyszłość polskiej i europejskiej gospodarki to kluczowe tematy konferencji EEC Trends, poprzedzającej majowy Europejski Kongres Gospodarczy (EEC). Udział w debacie pod patronatem WNP.PL, która odbędzie się w formule online w dniach 17-18 lutego 2021 r., zapowiedzieli przedstawiciele rządu, ludzie biznesu i nauki.

  • Druga edycja EEC Trends odbędzie się w formule online 17-18 lutego 2021 r.
  • Treścią wydarzenia będzie debata nad głównymi trendami, które w roku 2021 staną się przedmiotem dyskusji w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego.
  • W EEC Trends wezmą udział przedstawiciele świata polityki, nauki i biznesu. Debata będzie dotyczyć perspektyw i kierunków rozwoju polskiej gospodarki oraz głównych trendów, które na nie wpłyną.
Konferencja EEC Trends będzie okazją do dyskusji na temat trendów, które wyznaczają kierunek zmian w polskiej i europejskiej gospodarce. Nie zabraknie również miejsca do rozmów o tym, co na co dzień nurtuje wszystkich. Będzie to okazja do podsumowania dotychczasowych gospodarczych skutków pandemii, weryfikacji przewidywań z przeszłości, a także – co może najistotniejsze – nakreśleniu postcovidowych scenariuszy.

Wśród gości wydarzenia nie zabraknie reprezentantów rządu, prezesów i menedżerów spółek oraz przedstawicieli najważniejszych instytucji sektora przemysłowego. Udział potwierdzili do tej pory m.in.:

Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury 

Wojciech Hann, wiceprezes zarządu kierujący pracami zarządu banku, Bank Ochrony Środowiska 

Michał Kurtyka, minister klimatu i środowiska

Michał H. Mrożek, wiceprezes ING Banku Śląskiego

Krzysztof Niemiec, wiceprezes zarządu Track Tecu

Jacek Siwiński, prezes zarządu Veluxu

Tiffany Stevenson, Chief Talent & Inclusion Officer, Global Head of Communities, Box

Tomasz Suchański, prezes zarządu Żabki Polska

Ewa Szmidt-Belcarz, prezes Grupy Empik

Wojciech Trojanowski, członek zarządu Strabagu

Igor Wasilewski, prezes zarządu PERN-u

Ireneusz Zyska, wiceminister w Ministerstwie Klimatu i Środowiska 

 To oczywiście tylko wybrani paneliści EEC Trends. Liczba gości, którzy wezmą dział w dyskusjach, wciąż się wydłuża.


EEC Trends kontynuuje tradycję i markę Forum Zmieniamy Polski Przemysł – do roku 2018 jednej z najważniejszych debat o perspektywach i kierunkach rozwoju polskiej gospodarki. II edycja EEC Trends to już samodzielna marka wpisująca się w szerokie i rozpisane na wiele miesięcy bieżącego roku spektrum działań związanych z Europejskim Kongresem Gospodarczym 2021.

Zaproszeni Goście, stali uczestnicy Kongresu – eksperci i naukowcy, przedsiębiorcy, inwestorzy i decydenci – wezmą udział w dyskusjach w ramach wskazanych w agendzie obszarów tematycznych.

Kluczowe dla wydarzenia "trendy" to takie grupy zjawisk, które w najbliższej przyszłości będą zmieniać gospodarczą i społeczno-gospodarczą rzeczywistość. Określenie tych dominujących tendencji, przewidywanie ich skutków, komentowanie w opiniotwórczym gronie, a w końcu konkluzje i rekomendacje – wszystko to ma szczególne znaczenie wobec niestabilnej sytuacji świata i gospodarki.

 

Biura do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

×

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Ministrowie i prezesi znanych firm na naszej konferencji

  • Darek 2021-02-12 16:37:42
    Na co to komu? Kilka godzin pitolenia bez żadnych efektów. Do pracy, Polacy!

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.235.78.122
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!