Nasza styczniowa konferencja tuż za progiem. Przybywa ciekawych gości

Nasza styczniowa konferencja tuż za progiem. Przybywa ciekawych gości
EEC Trends to cykl debat o perspektywach i kierunkach rozwoju polskiej gospodarki z udziałem partnerów i uczestników Europejskiego Kongresu Gospodarczego Fot. mat. PTWP

Poszerza się eksperckie  grono gości konferencji EEC Trends, pod merytorycznym patronatem WNP.PL . W jej ramach o nowych kierunkach i najważniejszych trendach kształtujących przyszłość polskiej i europejskiej gospodarki będziemy dyskutowali  20 stycznia 2022 r.  w Warszawie z udziałem  decydentów, przedstawicieli rządu i biznesu.

  • EEC Trends to cykl debat o perspektywach i kierunkach rozwoju polskiej gospodarki z udziałem partnerów i uczestników Europejskiego Kongresu Gospodarczego.
  • - Stoimy u progu wielkich przemian. Podczas EEC Trends skoncentrujemy się na nowych wyzwaniach, przed jakimi stanęła europejska gospodarka - mówi Wojciech Kuśpik, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego.
  • W ramach EEC Trends zaplanowaliśmy 12 debat, wręczymy też nagrody WNP Awards. Zapraszamy do rejestracji na EEC Trends.
EEC Trends to cykl debat o perspektywach i kierunkach rozwoju polskiej gospodarki z udziałem partnerów i uczestników Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Zobacz więcej: Ruszyła rejestracja na EEC Trends

Zanim spotkamy się na Europejskim Kongresie Gospodarczym

Przedsiębiorcy, inwestorzy, eksperci i decydenci wezmą udział w dyskusjach, z których wnioski nakreślą kształt agendy XIV Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Czytaj również: Europejski Kongres Gospodarczy 2022

- Stoimy u progu wielkich przemian. Podczas EEC Trends skoncentrujemy się na nowych wyzwaniach, przed jakimi stanęła europejska gospodarka. W gronie ekspertów przyjrzymy się zmianom, które w niedalekiej przyszłości kształtować będą procesy społeczne, gospodarcze i ekonomiczne - mówi Wojciech Kuśpik, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

- Tematy, które omówimy podczas EEC Trends, będą punktem wyjścia do kulminacyjnej debaty - XIV Europejskiego Kongresu Gospodarczego, zapraszamy już dziś do współtworzenia agendy wydarzenia - dodaje Wojciech Kuśpik.

EEC Trends zainauguruje sesja pt.: „Globalne łańcuchy dostaw”. Radykalne zmiany w strategiach importerów i eksporterów odpowiedzią na poważne zaburzenia w łańcuchach dostaw, ciągłość produkcji nadrzędnym celem - jak ją zachować? Samowystarczalność i jej ograniczenia, dywersyfikacja źródeł i dróg, weryfikacja oferty produktowej, aktywne zarządzanie dostawami i ryzykiem - to wybrane z tematów, które przybliżymy dzięki ekspertom.

W ramach ECC Trends dwanaście debat 

W sumie w ramach EEC Trends zaplanowaliśmy 12 debat.Kluczowe tematy EEC Trends obejmują nowe kierunki i najważniejsze trendy kształtujące przyszłość polskiej i europejskiej gospodarki, ujęte zostały w agendzie w bloki tematyczne.

Te bloki to EEC World (globalne łańcuchy dostaw, kryzys surowcowy), EEC Green (zielona transformacja gospodarki; ESG - nowe ramy strategii biznesowych), EEC Digital (digitalizacja - technologie z potencjałem, e-commerce), EEC Energy (ceny energii).

 

Biura do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

×

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Nasza styczniowa konferencja tuż za progiem. Przybywa ciekawych gości

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.192.52.167
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!