Znani menedżerowie i politycy już niebawem na naszej konferencji

Znani menedżerowie i politycy już niebawem na naszej konferencji
W EEC Trends wezmą udział przedstawiciele świata polityki, nauki i biznesu Fot. Archiwum

Nowe kierunki i najważniejsze trendy kształtujące przyszłość polskiej i europejskiej gospodarki to kluczowe tematy konferencji EEC Trends, poprzedzającej majowy Europejski Kongres Gospodarczy (EEC). Udział w debacie pod patronatem WNP.PL, która odbędzie się w formule online 17-18 lutego 2021 r., zapowiedzieli przedstawiciele rządu, ludzie biznesu i nauki.

  • Druga edycja EEC Trends odbędzie się w formule online 17-18 lutego 2021 r.
  • Treścią wydarzenia będzie debata nad głównymi trendami, które w roku 2021 staną się przedmiotem dyskusji w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego.
  • W EEC Trends wezmą udział przedstawiciele świata polityki, nauki i biznesu. Debata będzie dotyczyć perspektyw i kierunków rozwoju polskiej gospodarki oraz głównych trendów, które na nie wpłyną.
Konferencja EEC Trends będzie okazją do dyskusji na temat trendów, które wyznaczają kierunek zmian w polskiej i europejskiej gospodarce. Nie zabraknie również miejsca do rozmów o tym, co na co dzień nurtuje wszystkich. Będzie to okazja do podsumowania dotychczasowych gospodarczych skutków pandemii, weryfikacji przewidywań z przeszłości, a także – co może najistotniejsze – nakreśleniu postcovidowych scenariuszy.

Wśród gości wydarzenia nie zabraknie reprezentantów rządu, prezesów i menedżerów spółek oraz przedstawicieli najważniejszych instytucji sektora przemysłowego. Udział w wydarzeniu do tej pory potwierdzili m.in.:

Paweł Borys, prezes zarządu Polskiego Fundusz Rozwoju 

Jerzy Buzek, poseł do Parlamentu Europejskiego

Rafał Brzoska, CEO InPost, Grupa Kapitałowa Integer.pl 

Teresa Czerwińska, wiceprezes Europejskiego Banku Inwestycyjnego

Wojciech Kamieniecki, dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Tadeusz Kościński, minister finansów, funduszy i polityki regionalnej

Przemysław Lutkiewicz, wiceprezes zarządu LPP

Joanna Maćkowiak-Pandera, prezes Forum Energii    

Jacek Misiejuk, dyrektor zarządzający Enel X 

Mirosław Proppé, prezes Fundacji WWF Polska

Artur Soboń, sekretarz stanu, pełnomocnik Rządu do Spraw Transformacji Spółek Energetycznych i Górnictwa Węglowego w Ministerstwie Aktywów Państwowych

Tomasz Żuchowski, p.o. Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad

To oczywiście tylko wybrani paneliści EEC Trends. Liczba gości, którzy wezmą dział w dyskusjach, wciąż się wydłuża.


EEC Trends kontynuuje tradycję i markę Forum Zmieniamy Polski Przemysł – do roku 2018 jednej z najważniejszych debat o perspektywach i kierunkach rozwoju polskiej gospodarki. II edycja EEC Trends to już samodzielna marka wpisująca się w szerokie i rozpisane na wiele miesięcy bieżącego roku spektrum działań związanych z Europejskim Kongresem Gospodarczym 2021.

Zaproszeni Goście, stali uczestnicy Kongresu – eksperci i naukowcy, przedsiębiorcy, inwestorzy i decydenci – wezmą udział w dyskusjach w ramach wskazanych w agendzie obszarów tematycznych.

Kluczowe dla wydarzenia "trendy" to takie grupy zjawisk, które w najbliższej przyszłości będą zmieniać gospodarczą i społeczno-gospodarczą rzeczywistość. Określenie tych dominujących tendencji, przewidywanie ich skutków, komentowanie w opiniotwórczym gronie, a w końcu konkluzje i rekomendacje – wszystko to ma szczególne znaczenie wobec niestabilnej sytuacji świata i gospodarki.

 

Biura do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

×

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Znani menedżerowie i politycy już niebawem na naszej konferencji

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.235.78.122
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!