Kanada pracuje nad przyspieszeniem projektów LNG

Kanada pracuje nad przyspieszeniem projektów LNG
Pieridae Energy chce przyspieszyć prace związane z projektem Goldboro LNG w Nowej Szkocji fot. Pieridae

Kanadyjski rząd prowadzi rozmowy z hiszpańskim koncernem Repsol i kanadyjskim Pieridae Energy w sprawie przyspieszenia budowy terminali eksportowych LNG - informuje Reuters. Cel jest jeden: zwiększenie dostaw gazu do Europy, która po rezygnacji z surowców z Rosji szuka nowych kierunków dostaw. W budowę terminala LNG w Kanadzie zaangażowany jest także PKN Orlen.

Zgodnie z informacjami Reutera, który powołuje się na kanadyjskiego ministra zasobów naturalnych Jonathana Wilkinsona, Repsol planuje budowę obiektu LNG w kanadyjskiej prowincji New Brunswick. Pieridae Energy chce z kolei przyspieszyć prace związane z projektem Goldboro LNG w Nowej Szkocji.

×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

SŁOWA KLUCZOWE I ALERTY

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Kanada pracuje nad przyspieszeniem projektów LNG

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.192.115.114
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!