PARTNERZY PORTALU

Spawalnictwo w sieci nowych możliwości. Konferencja i targi w Katowicach

Spawalnictwo w sieci nowych możliwości. Konferencja i targi w Katowicach
Śląsk pozostaje miejscem organizacji najważniejszych targów spawalniczych w Polsce. Fot. Shutterstock

Od 18 do 20 października 2022 r. Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa organizuje w Katowicach 63. Międzynarodową Konferencję Spawalniczą. W tym samym czasie i miejscu odbędzie się organizowana przez Grupę PTWP 8. edycja Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING.

Hasłem konferencji w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach będzie „Spawalnictwo w sieci nowych możliwości”.

Konferencja spawalnicza skierowana jest nie tylko do naukowców, ale przede wszystkim do praktyków. W gronie uczestników znajdą się właściciele firm produkcyjnych, pracownicy odpowiedzialni za jakość i bezpieczeństwo wytwarzanych wyrobów, np. główni spawalnicy, inżynierowie technolodzy, kierownicy działów jakości itp.

Podczas Konferencji zostaną zaprezentowane osiągnięcia naukowe i ocena aktualnego stanu wiedzy w spawalnictwie. Wydarzenie to forum integrującym krajowe środowisko naukowe z inżynierami i technologami pracującymi w przemyśle. Cele te są osiągane poprzez interesujące wystąpienia prezentujące nowoczesne technologie, materiały i urządzenia spawalnicze.

W trakcie konferencji zobaczymy innowacyjne rozwiązania praktyczne, pozwalające na optymalizację kosztów i poprawę bezpieczeństwa przy wytwarzaniu wyrobów spawalniczych. Międzynarodowy charakter konferencji to okazja na wymianę doświadczeń z ośrodkami zagranicznymi.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji są dostępne na stronie internetowej: www.konferencja.is.gliwice.pl.

ExpoWELDING: Śląsk jest miejscem organizacji najważniejszych targów spawalniczych

Równolegle w katowickim MCK odbędą się 8. Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING, za których organizację odpowiedzialna jest Grupa PTWP, organizator międzynarodowych wydarzeń takich jak Europejski Kongres Gospodarczy. Zgodnie z tradycją, Śląsk pozostaje miejscem organizacji najważniejszych targów spawalniczych w Polsce.

Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza będzie szeroko relacjonowana w mediach

Materiały z konferencji zamieszczane będą w drukowanej wersji Biuletynu Instytutu Spawalnictwa, a artykuły tłumaczone na język angielski publikowane w e-Biuletynie Instytutu Spawalnictwa, który jest udostępniany na zasadach Open Access. Codzienna relacja z konferencji publikowana będzie na profilach Łukasiewicz - Instytutu Spawalnictwa w serwisach Facebook, Twitter i Linkedin, a po zakończeniu wydarzenia zaplanowane są relacje w mediach branżowych.

 

×

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Spawalnictwo w sieci nowych możliwości. Konferencja i targi w Katowicach

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.236.121.117
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!