Świat zmniejsza produkcję stali nierdzewnych, Chiny zwiększają

Świat zmniejsza produkcję stali nierdzewnych, Chiny zwiększają
Produkcja stali nierdzewnych na świecie rośnie tylko dzięki Chinom. Fot. Shutterstock

W ubiegłym roku produkcja stali nierdzewnych wzrosła globalnie o 2,9 proc. To jednak tylko zasługa Chin, gdzie produkcja wzrosła o jedną dziesiątą. Reszta świata na spadkach.

Według danych stowarzyszenia International Stainless Steel Forum (ISSF) w ubiegłym roku na świecie wyprodukowano 52,2 mln ton stali nierdzewnych. W zestawieniu z rokiem 2018 to wzrost o 2,9 proc. Dane ISSF wskazują jednak, że jedynym regionem wzrostu produkcji były Chiny.
×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

SŁOWA KLUCZOWE I ALERTY

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Świat zmniejsza produkcję stali nierdzewnych, Chiny zwiększają

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.214.184.223
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!