Jest coraz mniej czasu na zgłaszanie się do konkursu EEC Startup Challenge

Jest coraz mniej czasu na zgłaszanie się do konkursu EEC Startup Challenge
Zgłoszenia do konkursu EEC Startup Challenge 2023 przyjmowane sa do 28 lutego Fot. PTWP

Zaprezentowanie się podczas XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, pozyskanie inwestora lub partnera finansowego – to niektóre profity, które czekają na startujących w EEC Startup Challenge 2023. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 28 lutego 2023 roku.

Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
  • Jeszcze do 28 lutego są zbierane zgłoszenia do konkursu EEC Startup Challenge 2023, w którym udział jest bezpłatny. Finał tegorocznego konkursu odbędzie się podczas XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego zaplanowanego na 24- 26 kwietnia 2023.
  • Zgłoszenia są przyjmowane na stronie wydarzenia.
  • - Organizując Europejski Kongres Gospodarczy wyciągamy rękę do tych, którzy są najbardziej innowacyjni i z zaangażowaniem szukają wsparcia dla swoich pomysłów - mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Do końca lutego trwają zgłoszenia do konkursu EEC Startup Challenge 2023, w którym udział jest bezpłatny.

- Organizując Europejski Kongres Gospodarczy wyciągamy rękę do tych, którzy są najbardziej innowacyjni i z zaangażowaniem szukają wsparcia dla swoich pomysłów. Chcemy pomagać w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, bo widzimy ogromny potencjał w łączeniu doświadczonego biznesu ze startupami. To, co cieszy szczególnie, to historie sukcesu startupów, które zaczęły się właśnie dzięki udziałowi w naszym konkursie - mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Od 2016 do konkursu Startup Challenge zgłosiło się ponad 1000 projektów

Od pierwszej edycji w 2016  do konkursu Startup Challenge zgłosiło się ponad 1000 projektów. Wśród dotychczasowych laureatów są firmy działające z powodzeniem w wielu sektorach gospodarki.

- Wygrana znacząco przyczyniła się do przyspieszenia i rozwoju naszego przedsięwzięcia. O projekcie zrobiło się głośno, pozyskaliśmy inwestorów i nowe kontakty branżowe zainteresowane wykorzystaniem naszego surowca we własnej produkcji - mówi Justyna Bekier, przedstawicielka The True Green startupu wyróżnionego w zeszłorocznej edycji EEC Startup Challenge w kategorii Środowisko za stworzenie substytutu drewna twardego na bazie konopi włóknistych.

- Otworzyliśmy także własne R&D Center oraz linię prototypową w Turce pod Lublinem. Na przełomie najbliższych miesięcy kupujemy park technologiczny pod pełnowymiarową produkcję – w tym celu planujemy wizytę w Szanghaju - mówi Justyna Bekier.

Laureaci konkursu dla startupów, który rozstrzygnięto w czasie poprzedniej edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego, to Doctore.One, simpl.rent, The True Green, Ultraxis i Omniaz.

EEC Startup Challenge już po raz 8. towarzyszy Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu, który odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2023  w  Katowicach.

EEC Startup Challenge daje pole do popisu w pięciu kategoriach branżowych

Do konkursu aplikować mogą startupy mające do zaoferowania innowacyjny produkt, technologię, czy model biznesowy  i jednocześnie obecne na rynku nie dłużej niż pięć lat.

Zgłaszający mogą przedstawić swoje propozycje w 5. kategoriach branżowych: Modern Economy (przemysł, energetyka, telekomunikacja, transport, budownictwo, robotyka, automatyzacja); Environment (ochrona środowiska, technologie dla klimatu, ekologiczne uprawy, smart energy, wykorzystanie surowców, przetwórstwo odpadów); Health & Biotechnology (medycyna, zdrowie, technologie medyczne, farmacja, biotechnologia); Business Processes (zarządzanie, analityka, ICT, cyberbezpieczeństwo, logistyka, HR); Client & Lifestyle (handel, customer experience, e-commerce, fintech, edutech, gaming, sport, przemysł czasu wolnego).

Udział w konkursie otwiera możliwość uzyskania wsparcia od światowych i krajowych ekspertów, ale również jest szansą na spotkanie i wymianę doświadczeń z innymi przedstawicielami młodych przedsiębiorstw.

Profil firmy w formie wizytówki w EEC Startup Review – katalogu najciekawszych startupów – i możliwość zaprezentowania swoich pomysłów podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2023 to niecodzienne profity czekające na 15. najciekawszych polskich i europejskich twórców, biorących udział w EEC Startup Challenge.

Finał tegorocznego konkursu odbędzie się podczas XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego

Wydarzenie jest również okazją do bezpośredniego kontaktu z uczestnikami największej imprezy biznesowej w Europie Centralnej oraz do pozyskania partnera biznesowego spośród tysięcy przedsiębiorców, wśród których są podmioty gotowe inwestować w innowacyjne projekty.

Finał tegorocznego konkursu odbędzie się podczas XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego zaplanowanego na 24- 26 kwietnia 2023 r.

Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach, organizowany przez Grupę PTWP, od 2009 roku gromadzi reprezentantów biznesu, prezesów czołowych firm, naukowców i praktyków, decydentów mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne oraz polityków i ekspertów z kraju, Europy i świata.

 

×

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Jest coraz mniej czasu na zgłaszanie się do konkursu EEC Startup Challenge

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 34.239.152.207
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!