EEC Trends 2023

Warszawa  •  6 lutego 2023

Czwarta edycja konferencji stanowiącej prolog do Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbędzie się 6 lutego 2023 r. w warszawskim hotelu Sheraton Grand Warsaw.

Uczestnicy EEC Trends – przedsiębiorcy i menedżerowie, a także przedstawiciele administracji i eksperci – w toku otwartej dyskusji wskażą najważniejsze trendy, zjawiska i procesy, które decydować będą o perspektywach polskiej, europejskiej i światowej gospodarki w roku 2023 i w latach kolejnych. Rekomendacje EEC Trends zostaną wykorzystane w pracach nad agendą 15. edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Przed nami trudny rok, ale niełatwa będzie także – wobec dynamicznej zmienności i niestabilności – dyskusja o gospodarczych i geopolitycznych scenariuszach najbliższych miesięcy i lat.

EEC Trends podejmuje to wyzwanie: lutowe spotkanie obejmie swoim zakresem najważniejsze zjawiska w gospodarce – wszechobecne skutki skomplikowanej sytuacji geopolitycznej z kryzysem energetycznym na czele, a w tym kontekście transformację sektora energii i procesy dostosowania gospodarki do wyzwań klimatycznych, a także zjawiska związane ze spowolnieniem czy uwarunkowania przyspieszającej digitalizacji.

Uczestnicy zmierzą się też z obszarami szczególnej w ostatnich latach zmienności: globalnym handlem i ekspansją oraz inwestycjami w logistyce i transporcie.

W dyskusji nie zabraknie, rzecz oczywista, tematu Ukrainy, w którym – należy mieć taką nadzieję – motywy odbudowy i europejskich aspiracji Kijowa przeważać będą nad priorytetowymi dziś nadal kwestiami wsparcia polityczno-militarnego i humanitarnego.

Trudne realia gospodarcze nie wykluczają udanych przedsięwzięć, a ci, którzy sprawnie żeglują na wzburzonym morzu, zasługują na szczególne docenienie.

W trakcie EEC Trends odbędzie się gala wręczenia nagród WNP Awards, przyznawanych przez redakcję portalu gospodarczego WNP.PL. Wyróżnienia wręczane są tym, którzy poprzez swoje działania zmieniają na lepsze polską gospodarkę. Laureatami są rokrocznie osoby, instytucje i przedsiębiorstwa, które w ostatnim czasie wywarły znaczący, przełomowy wpływ na polską gospodarkę. 

Rejestracja na wydarzenie dostępna jest na stronie: https://www.trends.eecpoland.eu/pl/

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!