Property Forum Regiony - Śląsk

Katowice  •  27 stycznia 2023

Forum Śląsk – City Talk to rozmowy z władzami samorządowymi, inwestorami i deweloperami o potencjale inwestycyjnym na rynku nieruchomości na Śląsku. Konferencja odbędzie się to 27 stycznia 2023 r., podczas 4 Design Days, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Po przerwie związanej z pandemią, Grupa PTWP, wydawca PropertyNews.pl, wraca z cyklem konferencji regionalnych, w tej edycji pod hasłem Property Forum Regiony – City Talk.

Spotkania Property Forum Regiony w miastach regionalnych z szefami spółek deweloperskich, firm inwestujących na rynku nieruchomości oraz władzami samorządowymi przyciągały tłumy, a wnioski z dyskusji były szeroko relacjonowane w mediach lokalnych oraz w serwisie PropertyNews.pl.

Wydarzenia Property Forum Regiony nierzadko były też areną ogłaszania ważnych inwestycji w regionach czy miejscem podpisywania umów na realizację istotnych dla miast projektów.

W trudnym momencie dla gospodarki, wśród wyzwań, jakie stoją przed władzami samorządowymi, w dobie rosnących kosztów wpływających na rentowność biznesu i atrakcyjność inwestycyjną miast i regionów potrzeba spotkań władz samorządowych i inwestorów jest ogromna. Atmosfera niepewności, wciąż zmieniającego się prawa wpływa na przyszłość branży nieruchomości. Dlatego 27 stycznia 2023 r. zapraszamy na najnowszą odsłonę konferencji regionalnej Property Forum Śląsk – City Talk.

Zapraszamy do rejestracji udziału: https://www.4dd.pl/2023/pl/rejestracja,564.html

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!