PARTNERZY PORTALU

TOOLEX

Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe  •  4-6 października 2022

Przed nami TOOLEX 2022: ważne wydarzenie branży obrabiarek oraz narzędziowej

Niebawem odbędzie się TOOLEX - największa w Polsce impreza targowa, poświęcona głównie branży obrabiarek oraz narzędziowej, podczas której wystawcy zaprezentują najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-6 października 2022 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. W stolicy województwa śląskiego wiele firm z branży maszynowej posiada swoje zakłady, co nie może dziwić - zważywszy na olbrzymie tradycje przemysłowe regionu.

Tegoroczny TOOLEX ma miejsce na trasie głównych szlaków komunikacyjnych zarówno drogowych, jak i kolejowych oraz w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice.

Podczas Targów zaprezentują się firmy zajmujące się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją maszyn do obróbki czy też narzędzi skrawających. Nie zabraknie również prezentacji systemów pomiarowych i akcesoriów wspierających pomiary oraz oprogramowania dla branży inżynierskiej.

TOOLEX to miejsce, w którym spotykają się przedstawiciele kadry zarządzającej firm, przedstawiciele handlowi, operatorzy CNC, programiści, kontrolerzy jakości i technicy utrzymania ruchu. W trakcie Targów można się będzie zapoznać z nowinkami rynkowymi oraz szeroką ofertą czołowych producentów. Podczas Targów prezentowane będą różnorodne rozwiązania dedykowane obróbce.

Biznesowe spotkania w trakcie Targów umożliwią zawarcie nowych kontraktów. To właśnie obecność przedstawicieli wielu wiodących marek oraz wysoki wskaźnik zamówień realizowanych w wyniku spotkań na Targach sprawia, że marka TOOLEX od lat ceniona jest zarówno w Polsce jak i za granicą.

Więcej na stronie: www.toolex.pl

WSPÓŁPRACA KOMERCYJNA:
Agnieszka Miklas
agnieszka.miklas@ptwp.pl

SPRAWY ORGANIZACYJNE:
Ewa Matera-Radek
ewa.matera@ptwp.pl

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!