Rok urodzenia
1970
Wykształcenie
Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.
Odbył także studia z zakresu finansów i bankowości oraz organizacji i zarządzania na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ.
Kariera zawodowa
W ING Polska pracuje od roku 1993. Zaczynał jako inspektor bankowy. Później był między innymi dyrektorem do spraw komercyjnych, dyrektorem do spraw rynku detalicznego i dyrektorem Centrum Bankowości Korporacyjnej. W roku 2002 został dyrektorem regionalnym do spraw obsługi firm, w roku 2004 – dyrektorem regionalnym do spraw korporacyjnych w łodzi, a w roku 2016 – dyrektorem regionalnym do spraw korporacyjnych w Warszawie.
W latach 1996-1998 był wykładowcą Wyższej Szkoły Marketingu i Biznesu w Łodzi oraz Centrum Doskonalenia Kadr Kierowniczych Ministerstwa Gospodarki. Od roku 1999 do roku 2001 wykładał na Akademii im. Leona Koźmińskiego.
Stanowisko prezesa ING Lease Polska objął w październiku 2021 roku.