PARTNERZY PORTALU

Edyta Szymańska

Zakłady Mechaniczne Bumar–Łabędy, prezes zarządu, dyrektor generalny

Edyta Szymańska

Rok urodzenia

1973

Wykształcenie

Ukończyła studia na Wydziale Ekonomiczno-Inżynieryjnym w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach,.

Odbyła studia podyplomowe w zakresie zarządzania projektami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz studia MBA na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej prowadzone przy współpracy EY.  

Kariera zawodowa

W latach 1994-2001 pracowała jako menedżer w spółce Optimus. Później była konsultantem do spraw handlu w spółce Prokom Sofware. 

Od roku 2001 do roku 2006 była samodzielnym konsultantem do spraw handlu w firmie Spin SA w Katowicach. W roku 2007 przeszła do Działu Doradztwa i Konsultingu firmy KSK. W roku 2009 objęła stanowisko kierownika Działu Sprzedaży – Ciepłownictwo i Gospodarka Komunalna w spółce J.T.C. W roku 2014 została dyrektorem sprzedaży w spółce Control. 

W roku 2016 rozpoczęła prace w Fabryce Przewodów Energetycznych w Będzinie; najpierw jako dyrektor handlowy, a od roku 2020 – prezes zarządu. 

Na czele zarządu ZM Bumar-Łabędy stanęła we wrześniu 2021 roku.

 

PODOBNE PROFILELogowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!