PARTNERZY PORTALU

Marcos Segador Arrebola

Gi Group Poland, prezes zarządu

Marcos Segador Arrebola

Rok urodzenia

1976

Wykształcenie

Jest inżynierem telekomunikacji po studiach na Uniwersytecie Technologicznym Katalonii w Barcelonie i Uniwersytecie Technicznym w Berlinie.

Ma tytuł International MBA Szkoły Biznesu EADA w Barcelonie i Szkoły Zarządzania Azjatyckiego Instytutu Techniki w Bangkoku i Hanoi.

Kariera zawodowa

Karierę zawodową rozpoczął od stanowiska doradcy w międzynarodowej firmie technologicznej T Systems. 

Później sprawował funkcje menedżerskie w obszarze marketingu i komunikacji w międzynarodowych korporacjach działających w sektorze reklamy i wizerunku: w latach 2004-2007 w agencji Proximity z Grupy BBDO, w firmie Coleman CBX w latach 2007-2009 oraz w EFS w latach 2009-2012.

Od roku 2012 do roku 2018 pracował dla szwajcarskiej firmy z branży spożywczej Selecta, gdzie odpowiadał za kategorię "Kawa" w krajach europejskich. Od roku 2015 roku był też menedżerem do spraw marketingu kanałów sprzedaży detalicznej i paliwowej we wspólnym przedsięwzięciu biznesowym Selecty i Starbucksa.

Do Gi Group dołączył w roku 2018 jako dyrektor generalny i członek jej zarządu w Indiach.

Prezesem zarządu spółki Gi Group Poland (dawniej Work Service; spółka działa    pod marką międzynarodowej agencji zatrudnienia Gi Group od lipca 2021 roku) jest od stycznia 2022 roku.

PODOBNE PROFILENEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!