PARTNERZY PORTALU

Piotr Kuberka

Shell Polska, prezes zarządu

Piotr Kuberka

Wykształcenie

Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył również studia z zakresu prawa i z międzynarodowego prawa podatkowego na Uniwersytecie w Hamburgu oraz studia finansowe dla menedżerów w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Ma certyfikat specjalisty do spraw zarządzania projektami PMP (Project Management Professional).

Kariera zawodowa

Ze spółą Shell Polska związany jest od roku 2002. Rozpoczynał jako doradca podatkowy. W roku 2006 został menedżerem do spraw podatków w Polsce, a w roku 2008 – w Europie Środkowo-Wschodniej.

Po oddelegowaniu do głównej siedziby Shell w Hadze, od roku 2009 zarządzał globalnymi projektami standaryzacji raportowania i rozliczeń podatkowych.

Po powrocie do Polski, w roku 2014 przejął w krakowskim centrum operacji biznesowych (SBO) odpowiedzialność za procesy podatkowe w Polsce, Wielkiej Brytanii, Indiach, Filipinach i Malezji.

W roku 2019 powołany został na stanowisko globalnego wicedyrektora Shella do spraw procesów podatkowych. Równocześnie objął kierownictwo Centrum Operacji Finansowych firmy w SBO Kraków.

Prezesem zarządu spółki Shell Polska jest od lutego 2022 roku.

PODOBNE PROFILE
NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!