Waldemar Barnaś

SSE Euro-Park Mielec, Agencja Rozwoju Przemysłu O/Mielec, dyrektor

Waldemar Barnaś

Rok urodzenia

1964

Wykształcenie

Ukończył studia licencjackie na kierunku ekonomia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Następnie studiował na tej samej uczelni zarządzanie finansami.

Studia magisterskie odbył w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie.

Kariera zawodowa

Po maturze podjął pracę w Zakładzie Produkcji Silnikowej WSK PZL-Mielec jako monter silników.

W latach 90. prowadził własną działalność gospodarczą w branży mechaniki pojazdowej, był zastępcą kierownika zakładu i kierownikiem w jednej ze spółek działających na terenie SSE Euro-Park Mielec.

W roku 2010 podjął pracę w MZBM jako specjalista w dziale administracyjno-pracowniczym; później awansował na stanowisko mistrza w dziale administracyjno-technicznym.

Po ukończeniu studiów, od roku 2018 do roku 2019, był prezesem zarządu MZBM w Mielcu.

W styczniu 2020 roku został zastępcą dyrektora mieleckiego oddziału Agencji Rozwoju Przemysłu, która zarządza tamtejszą Specjalną Strefą Ekonomiczną Euro-Park. Dyrektorem jest od marca 2020 roku.

Informacje dodatkowe

Od roku 2006 czterokrotnie uzyskiwał mandat radnego Rady Powiatu Mieleckiego z listy KW Prawo i Sprawiedliwość. W kadencji 2010-2014 był przewodniczącym Klubu Radnych PiS, a w kadencji 2014-2018 – nieetatowym członkiem Zarządu Powiatu Mieleckiego.

Jest między innymi przewodniczącym Powiatowej Rady Rynku Pracy, członkiem społecznej Rady Specjalistycznego Szpitala Powiatowego w Mielcu, członkiem Duszpasterskiej Rady Parafialnej przy parafii Trójcy Przenajświętszej w Mielcu oraz członkiem Zarządu PTG Sokół 1893.

PODOBNE PROFILELogowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!