Wojciech Miedziński

ARP Leasing, prezes zarządu

Wojciech Miedziński

Rok urodzenia

1965

Wykształcenie

Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Ma tytuł Master of Laws otrzymany po studiach podyplomowych organizowanych przez Collegium Humanum w partnerstwie z Apsley Business School w Londynie oraz tytuł Doctor of Business Administration nadany przez Apsley Business School.

Odbył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej, w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola, Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica oraz w ICAN Institute.

Ma dyplom Executive MBA uzyskany w Collegium Humanum.

Kariera zawodowa

W latach 1995-1998 był dyrektorem płockiego Oddziału Pierwszego Komercyjnego Banku w Lublinie. Wcześniej pracował tam jako  specjalista do spraw kredytów, naczelnik Wydziału Kredytów oraz zastępca dyrektora oddziału. Później, po przejęciu PKBL przez Powszechny Bank Kredytowy, do roku 2000 był dyrektorem Oddziału PBK w Płocku.

W roku 2000 został dyrektorem Regionu Centrum Banku Zachodniego WBK w Płocku.

W roku 2010 przeszedł do warszawskiej centrali Banku Pocztowego. Był tam zastępcą dyrektora Departamentu Klientów Instytucjonalnych do spraw Sieci Sprzedaży, dyrektorem Departamentu Sprzedaży Instytucjonalnej i dyrektorem zarządzającym Pionu Sprzedaży Bankowości Instytucjonalnej i Rozliczeniowej.

W latach 2014-2019 pracował w Banku BNP Paribas; najpierw na stanowisku dyrektora Centrum Finansowego do spraw SME, następnie jako szef wsparcia sprzedaży sieci w Pionie Klientów Biznesowych i zastępca dyrektora Regionu do spraw Bankowości Biznesowej.

Prezesem zarządu ARP Leasing został w czerwcu 2019 roku.

Informacje dodatkowe

Jest wykładowcą akademickim, zajmuje się  między innymi współpracą przedsiębiorstwa z bankiem, teorią organizacji i zarządzania, komunikacją interpersonalną oraz technikami negocjacji.

Jest ekspertem Polskiego Instytutu Transportu Drogowego.

W roku 2021 otrzymał tytuł "Menedżera Roku" w finansach w rankingu TOP25 miesięcznika Home&Market.

PODOBNE PROFILE
NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!