Alstom podpisał umowę ramową na dostawę 150 pociągów

Alstom podpisał umowę ramową na dostawę 150 pociągów
Coradia Stream to niskopodłogowe, elektryczne zespoły trakcyjne dla linii regionalnych i międzymiastowych. Fot. mat. Alstom

Alstom zawarł z włoską  spółką Trenitalia umowę ramową na dostawę 150 pociągów regionalnych Coradia Stream o łącznej wartości około 910 mln euro.

Zamówione przez Trenitalia pociągi Coradia Stream to jednopokładowe, dwukierunkowe, elektryczne zespoły trakcyjne z systemem napięcia 3 kV.

Zobacz także: Duży kontrakt Alstomu na dostawę pociągów do Danii
×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Alstom podpisał umowę ramową na dostawę 150 pociągów

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.237.31.191
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!