185 protestujących zatrzymanych podczas targów motoryzacyjnych w Brukseli

  • Ten tekst jest częścią STREFY PREMIUM WNP.PL
  • Autor: PAP
  • Dodano: 20-01-2020 10:29

Policja zatrzymała w sobotę 185 osób protestujących podczas targów motoryzacyjnych w centrum Brukseli - podała agencja Bloomberga. Grupa Extinction Rebellion demonstrowała przeciwko branży i roli jaką, ich zdaniem, pełni w zmianach klimatu powodowanych emisją dwutlenku węgla.

Członek i były rzecznik Extinction Rebellion Christophe Meierhans wyjaśnił, że grupa wybrała na swój cel branżę motoryzacyjną ze względu na stosowanie "wielu kłamstw, aby sprzedać więcej samochodów".

 

×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: 185 protestujących zatrzymanych podczas targów motoryzacyjnych w Brukseli

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.227.251.94
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!