Koncern Lamborghini będzie produkować maski ochronne

Koncern Lamborghini będzie produkować maski ochronne
Lamborghini rozpoczyna produkcję masek ochronnych oraz plastikowych przyłbic Fot. Shutterstock

Włoska firma motoryzacyjna Lamborghini ogłosiła w czwartek, że rozpoczyna produkcję masek ochronnych oraz plastikowych przyłbic. To kolejny włoski producent luksusowych towarów, który postanowił wspomóc walkę z pandemią koronawirusa.

Producent sportowych samochodów oświadczył, że zamierza w ten sposób wspomóc szpital Sant'Orsola-Malpighi w Bolonii, w północnych Włoszech. Dziennie ma być produkowanych kilka tysięcy masek oraz ok. 200 sztuk przyłbic, które mają powstawać na drukarkach 3D.

×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Koncern Lamborghini będzie produkować maski ochronne

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.237.31.191
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!